Koeman verliest met Barcelona de 'Clásico' tegen Real Madrid
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft met FC Barcelona de 'Clásico' verloren. In het eigen Camp Nou moest Barcelona met 2-1 buigen voor Real Madrid. David Alaba opende in de 32e minuut de score, in de blessuretijd verdubbelde Lucas Vázquez de Madrileense voorsprong. Invaller Sergio Agüero deed daarna nog wel iets terug namens Barcelona, dat na negen competitiewedstrijden 5 punten minder heeft dan drie koplopers: Real, Sevilla en Real Sociedad.
Koeman haalde Frenkie de Jong een kwartier voor tijd naar de kant en bracht Luuk de Jong in de slotfase in het veld. De lange spits wist net als Memphis Depay het verschil niet te maken.
Vorig seizoen verloor de ploeg van Koeman beide duels met Real. In Camp Nou werd het 1-3, in Madrid 2-1.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
2 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
3 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
3 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
4 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
14 uur geleden