Koeman verliest eerste Clásico als trainer van FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn eerste editie van El Clásico als trainer van FC Barcelona verloren. Real Madrid was in Camp Nou, de thuisbasis van de Catalanen, met 3-1 te sterk.
In de eerste tien minuten was het al twee keer raak. Federico Valverde zette Real al na vijf minuten op voorsprong na een goede steekbal van Karim Benzema. Drie minuten later maakte Ansu Fati al gelijk; hij tikte eenvoudig binnen na een voorzet vanaf links van Jordi Alba.
Real-verdediger Sergio Ramos, die een strafschop benutte, zette Real na ruim een uur opnieuw op voorsprong. De penalty was toegekend omdat Clément Lenglet Ramos vasthield. Luka Modrić besliste het duel in de laatste minuut van de reguliere speeltijd.
Real Madrid had in aanloop naar de Spaanse topper twee keer verloren; in de competitie van Cádiz (0-1) en in de Champions League van Sjachtar Donetsk (2-3). FC Barcelona verloor vorig weekend in La Liga al van Getafe (1-0).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
3 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
12 uur geleden