Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman steunt Van Basten in zijn klacht over vele spelbederf

Koeman steunt Van Basten in zijn klacht over vele spelbederf

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman snapt waarom Marco van Basten de FIFA in een brief heeft opgeroepen om iets aan het vele spelbederf te doen. De oud-aanvaller suggereerde onder meer dat alleen de aanvoerder zich nog met klachten bij de scheidsrechter mag melden en dat andere spelers direct geel moeten krijgen als ze verhaal halen bij de arbitrage. Ook hoopt Van Basten dat de wereldvoetbalbond over zuivere speeltijd gaat nadenken om zo het vele tijdrekken te voorkomen.

"Ik heb me laatst ook gestoord aan de bekerfinale", doelde Koeman op de eindstrijd tussen PSV en Ajax die werd ontsierd door spelbederf. "Constant al dat gezeur en bezig zijn met elkaar. Ik hou daar niet van. Er werd vooral in de eerste helft nauwelijks gevoetbald."

"Als Marco zegt dat we het over moeten laten aan de aanvoerder, laat dat dan maar gebeuren", zei Koeman. "Ik zie die problemen normaal gesproken veel meer in Italië en Spanje. En in Engeland weer bijna niet. Maar tijdens de bekerfinale dacht ik: waar zit ik naar te kijken? In mijn tijd als voetballer werd er ook wel gezeurd. Misschien nog wel meer. Maar er kon ook meer, omdat er geen VAR was. Ik wil in ieder geval niet dat zes spelers van mijn team de beslissing van een scheidsrechter aanvechten. Daar heb ik ook met ze over gesproken. Ze moeten zich gewoon concentreren op wat ze moeten doen."

Meer uit Voetbal

Spits Lewandowski neemt afscheid van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."

1 uur geleden
De Jong mist ook thuisduel van FC Barcelona met Real Betis

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."

2 uur geleden
Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

6 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

6 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

7 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

16 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

20 uur geleden