Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman spreekt uitvoerig met keepers voor training Oranje

Koeman spreekt uitvoerig met keepers voor training Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft woensdag tijdens de laatste training van het Nederlands elftal voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Griekenland uitvoerig gesproken met zijn keepers. Terwijl de 22 veldspelers een pass- en trapoefening deden, begaf Koeman zich samen met keeperstrainer Patrick Lodewijks naar Bart Verbruggen, Andries Noppert en Mark Flekken.

Koeman sprak een minuut of vijf met zijn drie keepers. De trainer heeft ze vermoedelijk verteld wie donderdag de voorkeur krijgt tegen de Grieken. Op de laatste training voor een wedstrijd sluit Oranje de oefensessie altijd af met een partijspel van elf tegen elf. De basisploeg neemt het dan op tegen de reserves.

Tijdens de vorige interlands, in juni, was Justin Bijlow doelman van Oranje. De Feyenoorder ontbreekt nu vanwege een blessure.

Persconferentie

Noppert is met vijf interlands de meest ervaren keeper van de drie. Hij speelde die vijf wedstrijden vorig jaar op het WK in Qatar. Flekken staat op vier interlands en Verbruggen moet zijn debuut nog maken.

Alle 25 geselecteerde spelers deden mee aan de training, die alleen het eerste kwartier toegankelijk was voor journalisten. Vanwege het warme weer stonden de watersproeiers in Zeist tot kort voor het begin van de training aan.

Koeman geeft om 14.00 uur een persconferentie, samen met middenvelder Frenkie de Jong. Mogelijk dat hij dan vertelt wie tegen Griekenland keept.

Meer uit Voetbal

Arsenal op de valreep naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft op de valreep een punt gepakt tegen Manchester City: 1-1. De Londenaren kwamen thuis pas in de blessuretijd op gelijke hoogte via Gabriel Martinelli. Erling Haaland had al in de negende minuut de score geopend.

2 uur geleden
Van Persie verwijt zijn spelers niets na gelijkspel bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Robin van Persie verwijt zijn elftal ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen niets. "We speelden goed vandaag. Twee van de drie doelpunten die we maakten waren geweldig. We creƫerden genoeg kansen", stelde Van Persie bij ESPN na een 3-3-gelijkspel van Feyenoord bij AZ.

2 uur geleden
Feyenoord blijft na gelijkspel bij AZ ongeslagen aan kop

ALKMAAR (ANP) - Feyenoord blijft ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen aan kop van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in Alkmaar met 3-3 gelijk tegen AZ. Feyenoord heeft nu 16 punten uit zes wedstrijden.

2 uur geleden
PSV-coach Bosz 'doodziek' van gelijkspel tegen Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon het puntenverlies tegen Ajax (2-2) in de Eredivisie zondag moeilijk naast zich neerleggen. "Ik ben er doodziek van, echt doodziek", vertelde hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.

3 uur geleden
Heitinga prijst 'strijdlust en vechtlust' van Ajax

EINDHOVEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga vond dat zijn elftal bij PSV terecht een punt pakte. "Mijn jongens verdienden qua strijdlust en vechtlust de 2-2", vertelde hij in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Bosz over blessure Van Bommel: het ziet er niet goed uit

EINDHOVEN (ANP) - PSV is Ruben van Bommel vermoedelijk voor lange tijd kwijt. "Hij wordt morgen onderzocht, maar ik heb net van de dokter gehoord dat het er niet goed uitziet", vertelde trainer Peter Bosz na het gelijkspel tegen Ajax: 2-2.

4 uur geleden
Hoofdcoach Meuwly: slechtst georganiseerde WK atletiek ooit

TOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.

4 uur geleden