Koeman schrijft ziek vijftal nog niet af voor duel met Gibraltar
PARIJS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft de vijf spelers die ziek zijn afgehaakt voor de uitwedstrijd tegen Frankrijk in de EK-kwalificatiereeks nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van maandag tegen Gibraltar. Mogelijk kunnen sommigen komend weekend weer aanhaken bij de selectie.
"Ik schrok vanochtend van het berichtje van de dokter, om 07.10 uur", zei Koeman. "Ik heb snel gedoucht, me aangekleed en ben naar beneden gegaan. Daar zag ik Joey Veerman nog zitten, die zat op een taxi te wachten. Anderen waren al weg."
Naast Veerman haakten ook Cody Gakpo, Matthijs de Ligt, Sven Botman en Bart Verbruggen af wegens een virusinfectie, zoals de KNVB het zelf noemde. "Dan moet je snel schakelen", zei Koeman, die vervolgens drie vervangers opriep. "We hebben vervolgens gediscussieerd over de vervangers en dat heeft geresulteerd in twee nieuwe spelers en een keeper. Twee veldspelers vond ik voldoende, omdat we nu alle posities dubbel bezet hebben."
De Telegraaf meldde dat het vijftal ziek is geworden na het eten van kip kerrie, maar dat werd door Koeman tegengesproken. Volgens hem voelden anderen zich voor het eten van de kip kerrie, woensdagavond in het hotel in Zeist, al niet lekker.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
16 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
17 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
20 uur geleden