Koeman schrijft ziek vijftal nog niet af voor duel met Gibraltar
PARIJS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft de vijf spelers die ziek zijn afgehaakt voor de uitwedstrijd tegen Frankrijk in de EK-kwalificatiereeks nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van maandag tegen Gibraltar. Mogelijk kunnen sommigen komend weekend weer aanhaken bij de selectie.
"Ik schrok vanochtend van het berichtje van de dokter, om 07.10 uur", zei Koeman. "Ik heb snel gedoucht, me aangekleed en ben naar beneden gegaan. Daar zag ik Joey Veerman nog zitten, die zat op een taxi te wachten. Anderen waren al weg."
Naast Veerman haakten ook Cody Gakpo, Matthijs de Ligt, Sven Botman en Bart Verbruggen af wegens een virusinfectie, zoals de KNVB het zelf noemde. "Dan moet je snel schakelen", zei Koeman, die vervolgens drie vervangers opriep. "We hebben vervolgens gediscussieerd over de vervangers en dat heeft geresulteerd in twee nieuwe spelers en een keeper. Twee veldspelers vond ik voldoende, omdat we nu alle posities dubbel bezet hebben."
De Telegraaf meldde dat het vijftal ziek is geworden na het eten van kip kerrie, maar dat werd door Koeman tegengesproken. Volgens hem voelden anderen zich voor het eten van de kip kerrie, woensdagavond in het hotel in Zeist, al niet lekker.
Meer uit Voetbal
CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
14 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
19 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
24 minuten geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
29 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.
31 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.
4 uur geleden