Koeman praat dag na Frankrijk op training uitgebreid met Depay
WOLFSBURG (ANP) - Ronald Koeman heeft een dag na het gelijkspel tegen Frankrijk op het EK uitgebreid gesproken met Memphis Depay. Terwijl de reserves en invallers trainden, liep de bondscoach naar zijn aanvalsleider toe en had in een witte tent die is ingericht als gym bijna een kwartier een individueel gesprek met hem.
Depay had het vrijdag zwaar tegen de Fransen en wist zijn stempel niet op de wedstrijd te drukken. Ook in de eerste groepswedstrijd tegen Polen kon de 30-jarige oud-PSV'er het verschil niet maken. "Voordat het toernooi begon, had ik het wel", zei Depay zelf na de wedstrijd. "Nu krijg ik weinig ballen en kom ik weinig in het spel voor. Dat hoop ik te verbeteren. Ik wil een betere bijdrage leveren. Hopelijk kunnen mijn ploeggenoten daarbij helpen."
Oranje, dat nagenoeg zeker is van een plek in de achtste finales, sluit de poulefase dinsdag af met een wedstrijd tegen Oostenrijk.
Meer uit Voetbal
CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
11 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
14 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
18 minuten geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
19 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - Sporting Portugal heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. De huidige nummer 2 van Portugal toonde veerkracht tegen Bodø/Glimt, dat de eerste wedstrijd in Noorwegen vorige week met 3-0 had gewonnen.
1 uur geleden