Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: niet te veel kijken naar Atlético

Koeman: niet te veel kijken naar Atlético

BARCELONA (ANP) - Volgens FC Barcelona-coach Ronald Koeman is zijn ploeg meer bezig met de eigen progressie dan met de vormcrisis van Atlético Madrid, die de koploper inmiddels binnen bereik heeft gebracht. Wint Barcelona maandag in Camp Nou tegen Huesca dan bedraagt het verschil nog slechts 4 punten. "We kijken niet naar anderen, maar focussen ons op ons eigen spel", zei Koeman een dag nadat Atlético bij Getafe niet verder was gekomen dan 0-0.

De koploper heeft in de laatste acht competitieduels liefst 11 punten laten liggen, terwijl Barcelona zeven van de acht recent gespeelde duels won. Barcelona klimt bij winst maandag over Real Madrid naar de tweede plaats. "De ploeg is bijzonder gemotiveerd. Maar niet vanwege de resultaten van de andere teams, het komt van binnenuit", zei Koeman. "We spelen met veel energie, die ploeg is in een ongelooflijke fysieke conditie."

Maar de goede reeks in de competitie, slechts onderbroken door de uitschakeling in de Champions League door Paris Saint-Germain, biedt volgens Koeman geen garanties. "Vandaag schijnt de zon, morgen kan het regenen", verwoordde hij het.

Lionel Messi staat voor een mijlpaal wanneer hij recordhouder Xavi evenaart met zijn 767e optreden in alle competities voor Barcelona. "Het feit dat hij Xavi evenaart is ongelooflijk", zei Koeman. "Maar kijk ook naar alle doelpunten die hij heeft gemaakt, naar het aantal trofeeën dat hij omhoog heeft mogen houden. Alles wat hij doet is bijzonder."

Meer uit Voetbal

Malen en Rensch spelen met AS Roma gelijk bij Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.

5 uur geleden
PSV speelt bij start Champions League teleurstellend gelijk

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.

5 uur geleden
Reuters: voldoende steun Infantino om voorzitter FIFA te blijven

ZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.

8 uur geleden
Kostić vervangt bij PSV geschorste Mauro, ook basisplaats Wanner

EINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.

8 uur geleden
AZ mist middenvelder Smit ook in thuiswedstrijd tegen Willem II

ALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.

9 uur geleden
Voorzitter Marokkaanse voetbalbond: WK-finale in buurt Casablanca

RABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.

10 uur geleden
Ziyech vervolgt voetballoopbaan bij Braziliaanse club Botafogo

RIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.

10 uur geleden