Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: niet te veel kijken naar Atlético

Koeman: niet te veel kijken naar Atlético

BARCELONA (ANP) - Volgens FC Barcelona-coach Ronald Koeman is zijn ploeg meer bezig met de eigen progressie dan met de vormcrisis van Atlético Madrid, die de koploper inmiddels binnen bereik heeft gebracht. Wint Barcelona maandag in Camp Nou tegen Huesca dan bedraagt het verschil nog slechts 4 punten. "We kijken niet naar anderen, maar focussen ons op ons eigen spel", zei Koeman een dag nadat Atlético bij Getafe niet verder was gekomen dan 0-0.

De koploper heeft in de laatste acht competitieduels liefst 11 punten laten liggen, terwijl Barcelona zeven van de acht recent gespeelde duels won. Barcelona klimt bij winst maandag over Real Madrid naar de tweede plaats. "De ploeg is bijzonder gemotiveerd. Maar niet vanwege de resultaten van de andere teams, het komt van binnenuit", zei Koeman. "We spelen met veel energie, die ploeg is in een ongelooflijke fysieke conditie."

Maar de goede reeks in de competitie, slechts onderbroken door de uitschakeling in de Champions League door Paris Saint-Germain, biedt volgens Koeman geen garanties. "Vandaag schijnt de zon, morgen kan het regenen", verwoordde hij het.

Lionel Messi staat voor een mijlpaal wanneer hij recordhouder Xavi evenaart met zijn 767e optreden in alle competities voor Barcelona. "Het feit dat hij Xavi evenaart is ongelooflijk", zei Koeman. "Maar kijk ook naar alle doelpunten die hij heeft gemaakt, naar het aantal trofeeën dat hij omhoog heeft mogen houden. Alles wat hij doet is bijzonder."

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

4 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

5 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

5 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

5 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

6 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

9 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

9 uur geleden