Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman neemt afscheid van spelers FC Barcelona

Koeman neemt afscheid van spelers FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft zondagochtend op het trainingscomplex van FC Barcelona afscheid genomen van zijn spelers. Een dag na de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Eibar kwam de selectie nog één keer bij elkaar. Ook aanvoerder Lionel Messi, die eerder in de week al vakantie kreeg van Koeman, was er bij.

Alleen Pedri ontbrak. Koeman heeft de Spaanse middenvelder toestemming gegeven om al op vakantie te gaan. De 18-jarige Pedri speelde dit seizoen vrijwel alle wedstrijden van Barcelona en gaat mogelijk ook met Spanje naar het EK. Pedri ontbrak net als Messi zaterdag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Eibar (0-1). De Argentijn heeft weliswaar al vakantie, maar kwam zondag toch nog naar de club om zijn ploeggenoten en de leden van de technische staf gedag te zeggen.

Koeman sprak de selectie toe en wenste zijn spelers een fijne vakantie. De meesten hebben deze zomer ook nog verplichtingen met hun nationale ploeg op het EK, de Copa América of de Olympische Spelen. Zo doet Frenkie de Jong met Oranje mee aan het EK.

Van Messi en Koeman is onzeker of ze er in de voorbereiding op het nieuwe seizoen weer bij zijn. De Argentijn kan in principe iedere zomer vertrekken. Messi heeft nog geen duidelijkheid gegeven over zijn toekomst. Het contract van Koeman loopt nog een jaar door, maar de oud-bondscoach van Oranje voelt zich na een wisselvallig eerste jaar niet gesteund door de clubleiding. Koeman won met Barcelona de Spaanse beker en bereikte de finale van het toernooi om de Spaanse Supercup. In de Champions League vloog de Catalaanse ploeg er al vroeg uit en in de slotweken van het seizoen gaf Barcelona de titelkansen uit handen. Atlético Madrid werd zaterdag kampioen.

Meer uit Voetbal

Van Dijk passeert De Boer en is als aanvoerder nu recordhouder

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk passeert maandag recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie voor de 72e keer de aanvoerdersband.

1 uur geleden
Voetballer Mbappé eist 240 miljoen euro van zijn oude club PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Voetballer Kylian Mbappé heeft maandag 240 miljoen euro schadevergoeding geëist van zijn oude werkgever Paris Saint-Germain. Dat deed Mbappé, die vorig jaar naar Real Madrid vertrok, bij een arbeidsrechtbank in een escalerend conflict over de status van zijn oude contract en de manier waarop zijn voormalige club hem behandelde.

4 uur geleden
FC Barcelona keert zaterdag tegen Bilbao terug in Camp Nou

BARCELONA (ANP/AFP) - Voetbalclub FC Barcelona keert zaterdag, ruim tweeënhalf jaar na de start van de renovatie, terug naar stadion Camp Nou. Dat meldt de Catalaanse club op de eigen website. Barcelona speelt zaterdag in de Spaanse competitie tegen Athletic Bilbao.

5 uur geleden
Ajax voegt Landzaat toe aan technische staf interim-trainer Grim

AMSTERDAM (ANP) - Denny Landzaat is per direct toegevoegd aan de technische staf van het eerste elftal van Ajax. Dat maakte de Amsterdamse club bekend. De 49-jarige oud-international stond maandag als assistent van interim-trainer Fred Grim al op het trainingsveld.

8 uur geleden
Noren kloppen Italië in Milaan en grijpen ticket voor WK voetbal

MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft met een 4-1-zege op Italië kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar definitief op zak. De Noren sluiten de kwalificatiegroep zonder puntenverlies af met 24 punten, 6 meer dan de Italianen. Die moeten via de play-offs een ticket voor het WK proberen te veroveren.

20 uur geleden
Oekraïne ten koste van IJsland naar play-offs WK voetbal

WARSCHAU (ANP) - Door een 2-0-zege op IJsland maakt Oekraïne nog kans op deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Oleksandr Zoebkov en Oleksiy Goetsoelyak bezorgden hun vaderland de benodigde zege op de IJslanders in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie achter Frankrijk.

1 dag geleden
Engeland rondt perfecte kwalificatie af met zege bij Albanië

TIRANA (ANP) - Engeland heeft ook de achtste en laatste wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar gewonnen. In hoofdstad Tirana wonnen de Engelsen met 2-0 van Albanië door twee treffers van aanvoerder Harry Kane.

1 dag geleden