Koeman moet hopen op wonder in Parijs: niets is onmogelijk
PARIJS (ANP) - Met een "niets is onmogelijk" hield FC Barcelona-trainer Ronald Koeman de hoop levend dat zijn ploeg woensdag bij Paris Saint-Germain een wonder kan verrichten. Het Spaanse topteam leed in het eerste duel in de achtste finales van de Champions League op eigen veld een kansloze nederlaag (1-4) en moet dus woensdag in het Parc des Princes sowieso vier keer scoren om Europees te overleven.
"De bekerwedstrijd van vorige week heeft ons enorm veel vertrouwen gegeven", doelde Koeman op het tweede duel met Sevilla uit de halve finales van de Spaanse beker. Barcelona won na een 2-0-nederlaag bij Sevilla op eigen veld met 3-0 na verlenging. "Maar een 2-0-nederlaag in een uitduel kun je niet vergelijken met een thuisnederlaag van 4-1. Dit is veel gecompliceerder. En bovendien: PSG is een enorm sterke tegenstander, een team dat de Champions League wil winnen. We moeten realistisch zijn, maar gaan er wel alles aan doen. Waar we ook spelen, we komen altijd het veld op om te winnen. Niets is onmogelijk."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
14 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
18 uur geleden