Koeman met privéjet geland in Barcelona
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman is iets na 17.00 uur met een privéjet geland in Barcelona om zijn overstap naar FC Barcelona af te ronden. Volgens de Spaanse sportkrant Marca werd Koeman door medewerkers van de club op de luchthaven opgewacht.
Op beelden van Spaanse media is te zien dat Koeman, met een mondkapje, wordt opgewacht door pers met draaiende camera's en enkele nieuwsgierige fans. Vervolgens stapte hij zonder commentaar te geven in een donkere auto.
Spaanse media verwachten dat binnen enkele uren al bekend wordt gemaakt dat Koeman de nieuwe hoofdtrainer van Barça wordt.
Dinsdagochtend was Koeman nog bij het bondskantoor van de KNVB in Zeist, waar hij vermoedelijk afscheid heeft genomen. "Ja, ik zou het graag willen, maar het is pas definitief als de handtekening is gezet", zei Koeman over zijn naderende overstap. "Tot dan kan ik er niks over zeggen."
Maandag werd trainer Quique Setién ontslagen door FC Barcelona en een dag later volgde het vertrek van technisch directeur Éric Abidal.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
5 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
7 uur geleden