Koeman met privéjet geland in Barcelona
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman is iets na 17.00 uur met een privéjet geland in Barcelona om zijn overstap naar FC Barcelona af te ronden. Volgens de Spaanse sportkrant Marca werd Koeman door medewerkers van de club op de luchthaven opgewacht.
Op beelden van Spaanse media is te zien dat Koeman, met een mondkapje, wordt opgewacht door pers met draaiende camera's en enkele nieuwsgierige fans. Vervolgens stapte hij zonder commentaar te geven in een donkere auto.
Spaanse media verwachten dat binnen enkele uren al bekend wordt gemaakt dat Koeman de nieuwe hoofdtrainer van Barça wordt.
Dinsdagochtend was Koeman nog bij het bondskantoor van de KNVB in Zeist, waar hij vermoedelijk afscheid heeft genomen. "Ja, ik zou het graag willen, maar het is pas definitief als de handtekening is gezet", zei Koeman over zijn naderende overstap. "Tot dan kan ik er niks over zeggen."
Maandag werd trainer Quique Setién ontslagen door FC Barcelona en een dag later volgde het vertrek van technisch directeur Éric Abidal.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.
28 minuten geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
4 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
6 uur geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
8 uur geleden