Koeman met privéjet geland in Barcelona
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman is iets na 17.00 uur met een privéjet geland in Barcelona om zijn overstap naar FC Barcelona af te ronden. Volgens de Spaanse sportkrant Marca werd Koeman door medewerkers van de club op de luchthaven opgewacht.
Op beelden van Spaanse media is te zien dat Koeman, met een mondkapje, wordt opgewacht door pers met draaiende camera's en enkele nieuwsgierige fans. Vervolgens stapte hij zonder commentaar te geven in een donkere auto.
Spaanse media verwachten dat binnen enkele uren al bekend wordt gemaakt dat Koeman de nieuwe hoofdtrainer van Barça wordt.
Dinsdagochtend was Koeman nog bij het bondskantoor van de KNVB in Zeist, waar hij vermoedelijk afscheid heeft genomen. "Ja, ik zou het graag willen, maar het is pas definitief als de handtekening is gezet", zei Koeman over zijn naderende overstap. "Tot dan kan ik er niks over zeggen."
Maandag werd trainer Quique Setién ontslagen door FC Barcelona en een dag later volgde het vertrek van technisch directeur Éric Abidal.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
31 minuten geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
17 uur geleden