Koeman met FC Barcelona in Champions League tegen PSG
NYON (ANP) - FC Barcelona speelt in de achtste finales van de Champions League tegen Paris Saint-Germain (PSG). De Spaanse club en de Franse kampioen, vorig seizoen finalist in de Champions League, werden bij de loting aan elkaar gekoppeld.
Trainer Ronald Koeman zag zijn elftal vorige week dinsdag de laatste groepswedstrijd tegen Juventus verliezen (0-3). Barcelona eindigde daardoor als tweede en wist dat het zodoende zou loten tegen een groepswinnaar.
Titelverdediger Bayern München werd aan Lazio gekoppeld. Atalanta, dat Ajax woensdag uitschakelde, neemt het op tegen Real Madrid.
De eerste wedstrijden zijn op 16, 17, 23 en 24 februari. De returns volgen op 9, 10, 16 en 17 maart.
Programma achtste finales Champions League: Borussia Mönchengladbach - Manchester City, Lazio - Bayern München, Atlético Madrid - Chelsea, RB Leipzig - Liverpool, FC Porto - Juventus, FC Barcelona - Paris Saint-Germain, Sevilla - Borussia Dortmund, Atalanta Bergamo - Real Madrid.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
15 minuten geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
3 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
4 uur geleden