Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: Messi heeft zelf zijn toekomst in handen

Koeman: Messi heeft zelf zijn toekomst in handen

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman kan slechts hopen dat Lionel Messi ook volgend seizoen bij FC Barcelona speelt. "Er is maar één persoon die daarover kan beslissen. En dat is hij zelf", zei Koeman over zijn Argentijnse aanvoerder.

Messi wilde vorig jaar vertrekken bij Barcelona na een teleurstellend seizoen. De 33-jarige Argentijn had ook een moeizame relatie met voorzitter Josep Maria Bartomeu, die inmiddels is opgestapt. De clubleiding wilde Messi echter niet laten gaan en hield de nummer 10 aan diens contract en de afspraken die waren gemaakt. Messi zou na ieder seizoen kunnen vertrekken, ook komende zomer weer, mits hij dat op tijd aangeeft bij de leiding.

"De club en ik kunnen alleen maar hopen dat hij nog vele jaren wil blijven", zei Koeman een dag voor de uitwedstrijd tegen Real Betis. "Wij moeten zorgen dat 'Leo' zich goed voelt, dat hij blij is. Dat is hij nu. Die Messi hebben we nodig. Hij heeft er zin in, hij geeft ons veel energie en helpt het team enorm op het veld. Hij heeft zijn toekomst in zijn eigen handen."

Koeman bevestigde dat Sergi Roberto vanwege een spierblessure later deze maand het eerste duel met Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League mist. De Spaanse international was net weer terug na ruim twee maanden afwezigheid vanwege een spierblessure.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

4 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

6 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

6 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

9 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

11 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

12 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

12 uur geleden