Koeman maakt later invulling technische staf Oranje bekend
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman maakt op een later moment de namen van zijn assistent-trainers bij het Nederlands elftal bekend. De oud-trainer van FC Barcelona volgt na het WK in Qatar Louis van Gaal op als bondscoach, meldde de KNVB woensdag.
Koeman was eerder van maart 2018 tot augustus 2020 bondscoach van Oranje. Hij werkte toen samen met assistenten Dwight Lodeweges, Kees van Wonderen, keeperstrainer Patrick Lodewijks en fysieke trainer Jan Kluitenberg. Van Wonderen vertrok in december 2019 omdat hij ontevreden was over zijn rol. Maarten Stekelenburg volgde hem op.
De huidige bondscoach Van Gaal heeft nu Danny Blind en Henk Fraser als assistent-trainers. Frans Hoek is de keeperstrainer.
"Over de verdere invulling van Oranjes staf na ‘Qatar’ worden nu geen mededelingen gedaan", aldus de KNVB.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi traint weer mee met de selectie van PSV. Dat vertelde trainer Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar het Eredivisieduel met Willem II. De 23-jarige spits is op de weg terug van een blessure. De training later op vrijdag moet uitwijzen of hij zaterdag tegen de hekkensluiter zijn rentree kan maken.
15 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Thomas van den Belt begint zondag met FC Twente aan de uitwedstrijd tegen Excelsior. De middenvelder vervangt Daouda Weidmann, die een schorsing moet uitzitten voor de rode kaart die hij afgelopen zondag kreeg in het uitduel met AZ.
23 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Etienne Vaessen ontbreekt de komende vier interlands bij Suriname. De doelman van FC Groningen is geschorst voor zijn aandeel in ongeregeldheden na een duel met Guatemala in de Nations League.
1 uur geledenCAIRO (ANP/AFP) - Het toernooi om de Afrika Cup blijft toch om de twee jaar plaatsvinden. Daartoe heeft het uitvoerend comité van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) unaniem besloten, zo werd vrijdag bekendgemaakt. Vorig jaar zei de CAF nog er vanaf 2028 een vierjaarlijks evenement van te maken.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
15 uur geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
15 uur geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
17 uur geleden