
Koeman laat Suárez en Vidal uit selectie
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona heeft 25 spelers geselecteerd voor het oefenduel met Tarragona later zaterdag. Opvallende afwezigen zijn Luis Suárez, Arturo Vidal en Samuel Umtiti. Dat duidt erop dat ze mogen vertrekken bij de Catalaanse club. Lionel Messi zit wel bij de selectie, evenals Frenkie de Jong.
Suárez zou wel openstaan voor een transfer naar Juventus en Vidal wordt genoemd bij Internazionale. Umtiti had kunnen terugkeren in de selectie omdat hij uit quarantaine is na een positieve test op het coronavirus, maar kennelijk heeft Koeman voor dit seizoen ook geen plek voor de Franse international.
De oefenwedstrijd tegen Tarragona is de eerste met Koeman als coach op de bank.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.
1 uur geledenOVIEDO (ANP) - Real Madrid heeft in Oviedo ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De nummer 2 van Spanje van vorig seizoen versloeg mede dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé het gepromoveerde Real Oviedo met 3-0.
12 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is het nieuwe seizoen in Italië teleurstellend begonnen. De nummer 3 van de Serie A van vorig seizoen kwam in Bergamo niet verder dan een gelijkspel tegen het gepromoveerde Pisa: 1-1.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen niet weten te winnen. De ploeg van trainer Rúben Amorim bleef bij Fulham steken op 1-1. United, de nummer 15 van vorig seizoen, verloor vorige week zijn eerste wedstrijd van Arsenal (0-1).
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het voor eigen publiek lang spannend gehouden tegen Heracles Almelo (2-0). Steven Berghuis schoot de thuisploeg na een halfuur op voorsprong in de Johan Cruijff ArenA. De ploeg van trainer John Heitinga creëerde vervolgens veel kansen, maar kon niet voorkomen dat de bezoekers tot de 87e minuut uitzicht hielden op het eerste punt van dit seizoen in de Eredivisie. Uiteindelijk zorgde Wout Weghorst voor veel opluchting bij het Amsterdamse publiek. De spits vierde zijn treffer tegen een van zijn voormalige clubs uitbundig. Ook hij vreesde kennelijk dat Heracles in de slotfase toch nog gelijk zou maken.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato heeft vlak voor het thuisduel met Heracles Almelo afscheid genomen van de supporters van Ajax. De 19-jarige verdediger vertrok begin deze maand naar Chelsea en debuteerde afgelopen vrijdag in de uitwedstrijd tegen West Ham United in de Premier League. Hij mocht in de tweede helft invallen.
19 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Bologna heeft aanvaller Jonathan Rowe overgenomen van Olympique Marseille. Dat meldde de Italiaanse club, die verder geen details gaf over de transfer. De 22-jarige Engelsman mocht vertrekken bij Marseille na een ruzie in de kleedkamer met zijn Franse ploeggenoot Adrien Rabiot.
19 uur geleden