Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman laat Messi bepalen of hij speelt in finale Supercup

Koeman laat Messi bepalen of hij speelt in finale Supercup

SEVILLA (ANP) - FC Barcelona-trainer Ronald Koeman laat het aan Lionel Messi zelf over of hij zondag meespeelt in de finale van de Spaanse Supercup tegen Athletic. Messi miste woensdag de halve finale tegen Real Sociedad nadat hij in de competitiewedstrijd tegen Granada en lichte blessure had opgelopen. Barcelona won na strafschoppen.

"Hij heeft gisteren alleen getraind en vandaag weer met de groep. We gaan zien of hij beschikbaar is", zei Koeman een dag voordat hij met Barcelona zijn eerste prijs van het seizoen kan pakken.

"De speler heeft altijd het laatste woord als het om zijn fitheid gaat. We wachten nu af hoe zijn lichaam reageert, maar we hopen dat hij erbij is. Dat zou onze kansen aanzienlijk vergroten", zei Koeman. "We hebben het wel over de beste voetballer ter wereld. Als hij er niet is, missen we iets."

Het duel met Athletic uit Bilbao volgt minder dan twee weken nadat Barcelona de Basken in de competitie met 3-2 versloeg, mede dankzij twee doelpunten van de Argentijnse vedette. "Elk duel is anders. Zij zullen van die wedstrijd geleerd hebben maar ook wij kunnen dingen beter doen", aldus Koeman, die in ieder geval de lang geblesseerden Gerard Piqué, Ansu Fati, Sergi Roberto en Philippe Coutinho mist.

Meer uit Voetbal

Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

58 minuten geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

5 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

5 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

18 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

19 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

19 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

22 uur geleden