Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman krijgt Araújo geblesseerd terug bij Barcelona

Koeman krijgt Araújo geblesseerd terug bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona krijgt verdediger Ronald Araújo geblesseerd terug na de interlandperiode. De Uruguayaanse verdediger heeft een hamstringblessure opgelopen bij de nationale ploeg. Araújo, die zondag geblesseerd uitviel in het met 3-0 verloren duel met Argentinië, ontbreekt daardoor donderdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Brazilië.

De 22-jarige verdediger kwam vooralsnog in alle competitieduels van Barcelona in actie. Araújo stond ook twee keer in de basis in de Champions League. De ploeg van Koeman verloor daarin met 3-0 van zowel Bayern München als Benfica.

Barcelona ontvangt zondag Valencia in La Liga en drie dagen later Dinamo Kiev voor de Champions League. Op 24 oktober staat de 'Clásico' tegen Real Madrid op het programma. Koeman kreeg kort voor de interlandperiode voor het eerst openlijk steun van voorzitter Joan Laporta. "Maar ik weet dat het draait om de resultaten", zei de Nederlandse trainer. "Na de interlandperiode hebben we drie thuiswedstrijden, die moeten we winnen."

Meer uit Voetbal

Summerville na reacties WK-uitschakeling: geen plek voor racisme

DEN HAAG (ANP) - Crysencio Summerville stelt dat er geen plek is voor racisme. "Niet in het voetbal, niet in de maatschappij, nooit", schrijft de Oranje-international vrijdag op Instagram. Summerville reageerde daarmee op de racistische uitlatingen die online werden geplaatst nadat hij net als Justin Kluivert en Quinten Timber zijn penalty in de verloren strafschoppenserie tegen Marokko op het WK-voetbal had gemist. Oranje werd uitgeschakeld in de zestiende finales.

2 uur geleden
OM: onderzoek naar racistische reacties na WK-verlies al gestart

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie en de politie zijn al een onderzoek gestart naar discriminerende en racistische reacties op de Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dit zegt een woordvoerster van het Landelijk Expertisecentrum Discriminatie (LECD), dat valt onder het Openbaar Ministerie Amsterdam.

4 uur geleden
KNVB doet aangifte om racistische uitingen tegen Oranje-spelers

ZEIST (ANP) - De KNVB doet aangifte van groepsbelediging tegen personen die zich online racistisch hebben uitgelaten over Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dat meldt de voetbalbond vrijdag.

5 uur geleden
Duitse voetbalbond bevestigt vertrek bondscoach Nagelsmann

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrek van bondscoach Julian Nagelsmann bevestigd. Eerder op vrijdag meldden verschillende media, waaronder Sky Sport en Bild Zeitung, al dat de 38-jarige trainer zou vertrekken.

9 uur geleden
Spits Haller neemt afscheid van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Aanvaller Sébastien Haller heeft afscheid genomen van FC Utrecht. Dat deed de 32-jarige international van Ivoorkust op sociale media. De spits had een aflopend contract in Utrecht.

10 uur geleden
Napoli stelt Allegri aan als nieuwe trainer

NAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 58-jarige Italiaan is de opvolger van Antonio Conte, die in mei zijn afscheid aankondigde. Hij tekende een contract in Napels tot medio 2029.

11 uur geleden
Algerijn Mahrez stopt als international na uitschakeling op WK

VANCOUVER (ANP) - De Algerijnse sterspeler Riyad Mahrez stopt als international. Algerije werd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag uitgeschakeld op het WK voetbal na een nederlaag tegen Zwitserland (0-2). "Dit was mijn laatste wedstrijd voor Algerije", zei de aanvoerder.

11 uur geleden