Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman krijgt Araújo geblesseerd terug bij Barcelona

Koeman krijgt Araújo geblesseerd terug bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona krijgt verdediger Ronald Araújo geblesseerd terug na de interlandperiode. De Uruguayaanse verdediger heeft een hamstringblessure opgelopen bij de nationale ploeg. Araújo, die zondag geblesseerd uitviel in het met 3-0 verloren duel met Argentinië, ontbreekt daardoor donderdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Brazilië.

De 22-jarige verdediger kwam vooralsnog in alle competitieduels van Barcelona in actie. Araújo stond ook twee keer in de basis in de Champions League. De ploeg van Koeman verloor daarin met 3-0 van zowel Bayern München als Benfica.

Barcelona ontvangt zondag Valencia in La Liga en drie dagen later Dinamo Kiev voor de Champions League. Op 24 oktober staat de 'Clásico' tegen Real Madrid op het programma. Koeman kreeg kort voor de interlandperiode voor het eerst openlijk steun van voorzitter Joan Laporta. "Maar ik weet dat het draait om de resultaten", zei de Nederlandse trainer. "Na de interlandperiode hebben we drie thuiswedstrijden, die moeten we winnen."

Meer uit Voetbal

Tevreden Depay tekent bij en ziet hoe groot Corinthians is

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.

8 uur geleden
Middenvelder Witsel gaat voor OGC Nice voetballen

NICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.

8 uur geleden
Musiala wordt weer onwel in oefenduel van Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.

10 uur geleden
FC Barcelona bevestigt komst middenvelder Rodri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.

12 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) kunstmatig in slaap gehouden

CAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.

12 uur geleden
Juventus huurt doelman Vicario van Tottenham Hotspur

TURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.

14 uur geleden
Premier League publiceert beoordeling van beslissingen arbiters

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.

17 uur geleden