Koeman krijgt Araújo geblesseerd terug bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona krijgt verdediger Ronald Araújo geblesseerd terug na de interlandperiode. De Uruguayaanse verdediger heeft een hamstringblessure opgelopen bij de nationale ploeg. Araújo, die zondag geblesseerd uitviel in het met 3-0 verloren duel met Argentinië, ontbreekt daardoor donderdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Brazilië.
De 22-jarige verdediger kwam vooralsnog in alle competitieduels van Barcelona in actie. Araújo stond ook twee keer in de basis in de Champions League. De ploeg van Koeman verloor daarin met 3-0 van zowel Bayern München als Benfica.
Barcelona ontvangt zondag Valencia in La Liga en drie dagen later Dinamo Kiev voor de Champions League. Op 24 oktober staat de 'Clásico' tegen Real Madrid op het programma. Koeman kreeg kort voor de interlandperiode voor het eerst openlijk steun van voorzitter Joan Laporta. "Maar ik weet dat het draait om de resultaten", zei de Nederlandse trainer. "Na de interlandperiode hebben we drie thuiswedstrijden, die moeten we winnen."
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden