Koeman krijgt Araújo geblesseerd terug bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona krijgt verdediger Ronald Araújo geblesseerd terug na de interlandperiode. De Uruguayaanse verdediger heeft een hamstringblessure opgelopen bij de nationale ploeg. Araújo, die zondag geblesseerd uitviel in het met 3-0 verloren duel met Argentinië, ontbreekt daardoor donderdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Brazilië.
De 22-jarige verdediger kwam vooralsnog in alle competitieduels van Barcelona in actie. Araújo stond ook twee keer in de basis in de Champions League. De ploeg van Koeman verloor daarin met 3-0 van zowel Bayern München als Benfica.
Barcelona ontvangt zondag Valencia in La Liga en drie dagen later Dinamo Kiev voor de Champions League. Op 24 oktober staat de 'Clásico' tegen Real Madrid op het programma. Koeman kreeg kort voor de interlandperiode voor het eerst openlijk steun van voorzitter Joan Laporta. "Maar ik weet dat het draait om de resultaten", zei de Nederlandse trainer. "Na de interlandperiode hebben we drie thuiswedstrijden, die moeten we winnen."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
2 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
1 dag geleden