Koeman kan bij Barcelona eindelijk beschikken over Agüero
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman kan bij FC Barcelona eindelijk beschikken over Sergio Agüero. De Argentijnse spits, in de zomer transfervrij overgekomen van Manchester City, ontbrak de eerste maanden van het seizoen vanwege een kuitblessure. Agüero maakte woensdag zijn officieuze debuut voor Barcelona in het besloten oefenduel met derdeklasser Cornellà (2-2).
De 33-jarige Argentijn, met 260 doelpunten de topscorer aller tijden van de Engelse club Manchester City, deed een half uur mee en was direct trefzeker. De andere treffer van Barcelona kwam van Philippe Coutinho. Het was de bedoeling dat Ousmane Dembélé na veel blessureleed ook zijn rentree zou maken, maar de Franse aanvaller bleef tegen Cornellà aan de kant. Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong ontbraken nog; zij zijn net terug in Catalonië na de WK-kwalificatiewedstrijden met Oranje.
FC Barcelona ontvangt zondagavond Valencia in Camp Nou, dat voor het eerst in ruim 1,5 jaar weer volledig gevuld mag worden met toeschouwers. Drie dagen later speelt de ploeg van Koeman in de Champions League thuis tegen Dinamo Kiev en daarna staat de 'Clásico' tegen Real Madrid op het programma.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
4 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
6 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
14 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
15 uur geleden