Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman is nog niet bezig met zijn toekomst als bondscoach

Koeman is nog niet bezig met zijn toekomst als bondscoach

BERLIJN (ANP) - Ronald Koeman wilde na de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Oostenrijk (2-3) op het EK niet uitgebreid reageren op de vraag wat het voor zijn toekomst als bondscoach betekent als Oranje in de achtste finales wordt uitgeschakeld. "Dat is denk ik geen vraag voor nu", zei hij op een persconferentie. "Die vraag moet je me nog maar eens stellen als dat zou gebeuren. We zijn nu nog niet knock-out, we leven nog. Het moet wel snel beter."

Het contract van Koeman bij de KNVB loopt pas af na het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, maar directeur topvoetbal Nigel de Jong zal het optreden van Koeman en zijn selectie na het EK wel uitgebreid analyseren. "Natuurlijk ben ik verantwoordelijk voor het spel van het Nederlands elftal. Zo voel ik dat zeker", zei Koeman, die niet vindt dat hij is tekortgeschoten. "Nee, dat vind ik niet. Wat er hier zojuist is gebeurd, dat is allemaal besproken."

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

3 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

3 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

6 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

6 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

7 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

10 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

11 uur geleden