Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman houdt Zirkzee buiten wedstrijdselectie tegen Hongaren

Koeman houdt Zirkzee buiten wedstrijdselectie tegen Hongaren

AMSTERDAM (ANP) - Joshua Zirkzee komt zaterdag niet in actie als het Nederlands elftal het in de Johan Cruijff ArenA opneemt tegen Hongarije in de Nations League. Bondscoach Ronald Koeman houdt de spits van Manchester United buiten zijn wedstrijdselectie. Ook Justin Kluivert ontbreekt op de lijst van 23 spelers die is vrijgegeven door de UEFA.

Koeman selecteerde voor de duels met Hongarije en Bosnië en Herzegovina van komende dinsdag 25 man. De wedstrijdselectie mag uit niet meer dan 23 spelers bestaan. Omdat iedereen bij Oranje de voorbije trainingsweek fit bleef, moest Koeman dus twee man naar de tribune verwijzen voor de wedstrijd tegen Hongarije.

De voorbije interlandperiodes rouleerde Koeman in de spits tussen Zirkzee en Brobbey. Zirkzee speelde het eerste duel van een interlandperiode in de basis en Brobbey het tweede duel. Nu Zirkzee niet bij de wedstrijdselectie zit, heeft Koeman in de spits de keuze uit Ajacieden Brobbey en Wout Weghorst.

Oranje plaatst zich bij winst voor de kwartfinales van de Nations League.

Meer uit Voetbal

AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

29 minuten geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

2 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

3 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

3 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

4 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

4 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

8 uur geleden