Koeman houdt tegen Duitsland vast aan De Ligt
ZEIST (ANP) - Matthijs de Ligt begint dinsdag in de Nations League-wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Duitsland opnieuw in de basis. Bondscoach Ronald Koeman ziet na het duel van zaterdag met Bosnië en Herzegovina (5-2) geen reden hem te vervangen. De Ligt ging bij het tweede tegendoelpunt in de fout.
"We hebben het er over gehad", aldus Koeman tijdens een persconferentie in Zeist. "Hij kwam niet goed uit met zijn stappen. Het was individueel een slecht moment van een verdediger. Daar moet je van leren, het is duidelijk dat dit soort momenten beter moeten. We moeten er niet dramatisch over doen en er te veel nadruk op leggen."
Over de gehele wedstrijd gezien was Koeman tevreden over De Ligt. "Hij had veel goede momenten, ook aan de bal."
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
1 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
12 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden