Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman houdt in openingsduel met Polen vast aan zelfde basisploeg

Koeman houdt in openingsduel met Polen vast aan zelfde basisploeg

HAMBURG (ANP) - Het Nederlands elftal begint de eerste groepswedstrijd op het Europees kampioenschap tegen Polen met een ongewijzigd basiselftal. Bondscoach Ronald Koeman houdt in het Volksparkstadion in Hamburg vast aan dezelfde elf spelers als maandag in het oefenduel met IJsland.

Naast aanvoerder Virgil van Dijk staat Stefan de Vrij in het centrum van de verdediging. De 32-jarige speler van Internazionale krijgt de voorkeur boven Matthijs de Ligt en Lutsharel Geertruida. Rechts voorin start Xavi Simons. Jeremie Frimpong, die in de voorbereiding een goede indruk achterliet, moet genoegen nemen met een rol als reserve.

Na het wegvallen van de geblesseerde Frenkie de Jong en Teun Koopmeiners bestaat het middenveld van Oranje uit de PSV'ers Jerdy Schouten en Joey Veerman en Tijjani Reijnders van AC Milan. Het drietal speelde gezamenlijk pas 24 interlands en kwam nog niet eerder uit op een eindtoernooi.

Opstellingen

Bij Polen ontbreekt de geblesseerde topscorer Robert Lewandowski. Hij wordt vervangen door Sebastian Szymański, die vorig jaar met Feyenoord de landstitel veroverde.

Opstellingen: Nederland: Verbruggen; Dumfries, De Vrij, Van Dijk en Aké; Schouten, Reijnders en Veerman; Simons, Depay en Gakpo.

Polen: Szczesny; Frankowski, Salamon, Bednarek en Kiwior, Urbanski, Zalewski, Zielinski en Romanczuk; Szymanski en Swiderski.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

15 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

15 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

18 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

18 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

19 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

19 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

19 uur geleden