Koeman hoopt op frisse Messi en De Jong
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman hoopt dat Lionel Messi en Frenkie de Jong baat hebben gehad bij de korte rustperiode die beide spelers van FC Barcelona afgelopen week was gegund. Beiden reisden niet mee naar Oekraïne waar Barcelona Dinamo Kiev in de groepsfase van de Champions League met liefst 4-0 versloeg. "Messi heeft goed kunnen uitrusten, net als Frenkie. Dat hadden ze allebei nodig omdat ze bijna elke minuut hebben gespeeld bij ons en in hun nationale teams", zei Koeman zaterdag, een dag voordat zijn ploeg op eigen veld speelt tegen Osasuna.
"We hebben besloten ze thuis te laten en ik hoop dat ze morgen fris zijn en het beste van zichzelf zullen laten zien." Koeman had vorige week met name Messi ondermaats zien presteren in het uitduel met Atlético Madrid, door de thuisploeg met 1-0 gewonnen. Goed nieuws voor Koeman is de terugkeer na een blessure van middenvelder Sergio Busquets. Wel zei hij verdediger Sergiño Dest mogelijk te moeten missen. De van Ajax overgekomen verdediger klaagde na het duel met Kiev over vermoeidheid maar is de enige fitte rechtsback nu Sergi Roberto er met een spierblessure uitligt.
Meer uit Voetbal
CASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.
1 uur geledenLYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
15 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
16 uur geleden