Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman hoopt op frisse Messi en De Jong

Koeman hoopt op frisse Messi en De Jong

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman hoopt dat Lionel Messi en Frenkie de Jong baat hebben gehad bij de korte rustperiode die beide spelers van FC Barcelona afgelopen week was gegund. Beiden reisden niet mee naar Oekraïne waar Barcelona Dinamo Kiev in de groepsfase van de Champions League met liefst 4-0 versloeg. "Messi heeft goed kunnen uitrusten, net als Frenkie. Dat hadden ze allebei nodig omdat ze bijna elke minuut hebben gespeeld bij ons en in hun nationale teams", zei Koeman zaterdag, een dag voordat zijn ploeg op eigen veld speelt tegen Osasuna.

"We hebben besloten ze thuis te laten en ik hoop dat ze morgen fris zijn en het beste van zichzelf zullen laten zien." Koeman had vorige week met name Messi ondermaats zien presteren in het uitduel met Atlético Madrid, door de thuisploeg met 1-0 gewonnen. Goed nieuws voor Koeman is de terugkeer na een blessure van middenvelder Sergio Busquets. Wel zei hij verdediger Sergiño Dest mogelijk te moeten missen. De van Ajax overgekomen verdediger klaagde na het duel met Kiev over vermoeidheid maar is de enige fitte rechtsback nu Sergi Roberto er met een spierblessure uitligt.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

6 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

13 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

15 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

16 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

18 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

18 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

20 uur geleden