Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman hint op officiële debuut Agüero bij Barça

Koeman hint op officiële debuut Agüero bij Barça

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman kan hij dit weekend mogelijk voor het eerst beschikken over Sergio Agüero. De Argentijn heeft nog geen officiële wedstrijd gespeeld voor Barça, dat zondag aantreedt tegen Valencia.

"Hij is de laatste tijd veel vooruitgegaan en heeft 20 tot 25 minuten meegedaan in de oefenwedstrijd van woensdag. Hij staat er goed voor", zei Koeman zaterdag tijdens een persconferentie. "Hij heeft nog geen wedstrijdritme of de juiste conditie, maar dat komt door minuten te maken. Hij maakt kans om in de selectie te zitten en kan een hoop toevoegen aan het elftal."

Agüero kwam deze zomer transfervrij over van Manchester City, maar door een kuitblessure laat zijn debuut nog op zich wachten. De 33-jarige spits maakte woensdag wel zijn officieuze debuut voor Barcelona in het besloten oefenduel met derdeklasser Cornellà (2-2). Agüero was direct trefzeker.

Positie

Koeman heeft ook Ansu Fati (18) terug, maar hij wil zijn jonge aanvaller niet direct te zwaar belasten. "Hij boekt iedere dag progressie, maar hij is er lang uit geweest. Dan kun je niet in twee weken terugkeren", aldus Koeman. "We hebben komende week drie wedstrijden en hij kan ze niet allemaal spelen. We moeten bepalen wat het beste is voor het team." Fati liep in november van vorig jaar een zware knieblessure op.

FC Barcelona neemt het woensdag in de Champions League op tegen Dinamo Kiev en volgend weekend is rivaal Real Madrid de tegenstander.

Koeman wenste niet te veel in te gaan op zijn positie. "Ik wil niet meer over het verleden praten, want het is niet belangrijk meer. Iedereen kent goede en mindere tijden", zei de trainer. "Ik ben eraan gewend dat mensen over mijn positie praten. Ik maak me er geen zorgen meer over. Het is ook niet de eerste keer. Vorig jaar werd er ook over de trainer gesproken. De voorzitter heeft mij gesteund en zaken opgehelderd."

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

6 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

7 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

9 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

19 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

23 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

1 dag geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

1 dag geleden