Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman hint op officiële debuut Agüero bij Barça

Koeman hint op officiële debuut Agüero bij Barça

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman kan hij dit weekend mogelijk voor het eerst beschikken over Sergio Agüero. De Argentijn heeft nog geen officiële wedstrijd gespeeld voor Barça, dat zondag aantreedt tegen Valencia.

"Hij is de laatste tijd veel vooruitgegaan en heeft 20 tot 25 minuten meegedaan in de oefenwedstrijd van woensdag. Hij staat er goed voor", zei Koeman zaterdag tijdens een persconferentie. "Hij heeft nog geen wedstrijdritme of de juiste conditie, maar dat komt door minuten te maken. Hij maakt kans om in de selectie te zitten en kan een hoop toevoegen aan het elftal."

Agüero kwam deze zomer transfervrij over van Manchester City, maar door een kuitblessure laat zijn debuut nog op zich wachten. De 33-jarige spits maakte woensdag wel zijn officieuze debuut voor Barcelona in het besloten oefenduel met derdeklasser Cornellà (2-2). Agüero was direct trefzeker.

Positie

Koeman heeft ook Ansu Fati (18) terug, maar hij wil zijn jonge aanvaller niet direct te zwaar belasten. "Hij boekt iedere dag progressie, maar hij is er lang uit geweest. Dan kun je niet in twee weken terugkeren", aldus Koeman. "We hebben komende week drie wedstrijden en hij kan ze niet allemaal spelen. We moeten bepalen wat het beste is voor het team." Fati liep in november van vorig jaar een zware knieblessure op.

FC Barcelona neemt het woensdag in de Champions League op tegen Dinamo Kiev en volgend weekend is rivaal Real Madrid de tegenstander.

Koeman wenste niet te veel in te gaan op zijn positie. "Ik wil niet meer over het verleden praten, want het is niet belangrijk meer. Iedereen kent goede en mindere tijden", zei de trainer. "Ik ben eraan gewend dat mensen over mijn positie praten. Ik maak me er geen zorgen meer over. Het is ook niet de eerste keer. Vorig jaar werd er ook over de trainer gesproken. De voorzitter heeft mij gesteund en zaken opgehelderd."

Meer uit Voetbal

Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

2 uur geleden
NAC neemt na degradatie afscheid van drie leden technische staf

BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.

3 uur geleden
Willem II-fans blijven niet welkom bij play-offduel in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.

4 uur geleden
Schotland met veel ervaring naar eerste WK in 28 jaar

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.

5 uur geleden
FC Groningen-fans toch welkom in Volendam voor duel met Ajax

VOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.

5 uur geleden
Bild: Neuer keert tijdens WK terug als keeper bij Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.

6 uur geleden
Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

18 uur geleden