Koeman: het is nu opeens alsof ik er niets meer van kan
BARCELONA (ANP/RTR) - Ronald Koeman vindt de kritiek in de media op zijn persoon niet terecht. "Het is niet eerlijk dat eerst alles volgens iedereen perfect was en dat twee weken later opeens alles verschrikkelijk is", zei de Nederlandse trainer van FC Barcelona zaterdag in zijn vooruitblik op de voorlaatste competitiewedstrijd van zondag tegen Celta de Vigo.
Barcelona speelde vorige week gelijk tegen Atlético Madrid (0-0) en wist dinsdag ook niet van Levante te winnen (3-3). De Catalanen kunnen de titel daardoor normaal gesproken vergeten. "We hebben de beker gewonnen, we hebben het gat met Atlético Madrid van 12 punten enorm verkleind en deden weer mee in de strijd om de titel. Als je kijkt naar de berichtgeving in de media de laatste dagen, lijkt het alsof ik het slecht gedaan heb."
Koeman wil graag verder bij Barcelona, vertelde hij. "We hebben met het bestuur afgesproken om aan het einde van het seizoen met elkaar te gaan praten", aldus de voormalige bondscoach van Oranje. "Het is voor een trainer heel belangrijk om het volledige vertrouwen te hebben. Als dat het geval is, kan en wil ik blijven."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
19 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
20 uur geleden