Koeman: het is nu opeens alsof ik er niets meer van kan
BARCELONA (ANP/RTR) - Ronald Koeman vindt de kritiek in de media op zijn persoon niet terecht. "Het is niet eerlijk dat eerst alles volgens iedereen perfect was en dat twee weken later opeens alles verschrikkelijk is", zei de Nederlandse trainer van FC Barcelona zaterdag in zijn vooruitblik op de voorlaatste competitiewedstrijd van zondag tegen Celta de Vigo.
Barcelona speelde vorige week gelijk tegen Atlético Madrid (0-0) en wist dinsdag ook niet van Levante te winnen (3-3). De Catalanen kunnen de titel daardoor normaal gesproken vergeten. "We hebben de beker gewonnen, we hebben het gat met Atlético Madrid van 12 punten enorm verkleind en deden weer mee in de strijd om de titel. Als je kijkt naar de berichtgeving in de media de laatste dagen, lijkt het alsof ik het slecht gedaan heb."
Koeman wil graag verder bij Barcelona, vertelde hij. "We hebben met het bestuur afgesproken om aan het einde van het seizoen met elkaar te gaan praten", aldus de voormalige bondscoach van Oranje. "Het is voor een trainer heel belangrijk om het volledige vertrouwen te hebben. Als dat het geval is, kan en wil ik blijven."
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/AFP/RTR) - Lionel Messi heeft Inter Miami met vier doelpunten naar een 7-1-zege op CF Montréal geleid. Het was de eerste keer dat de Argentijnse vedette vier keer in één wedstrijd scoorde in de Amerikaanse voetbalcompetitie Major League Soccer. In zijn lange profcarrière was het de negende keer.
28 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
18 uur geleden