Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: het is nu opeens alsof ik er niets meer van kan

Koeman: het is nu opeens alsof ik er niets meer van kan

BARCELONA (ANP/RTR) - Ronald Koeman vindt de kritiek in de media op zijn persoon niet terecht. "Het is niet eerlijk dat eerst alles volgens iedereen perfect was en dat twee weken later opeens alles verschrikkelijk is", zei de Nederlandse trainer van FC Barcelona zaterdag in zijn vooruitblik op de voorlaatste competitiewedstrijd van zondag tegen Celta de Vigo.

Barcelona speelde vorige week gelijk tegen Atlético Madrid (0-0) en wist dinsdag ook niet van Levante te winnen (3-3). De Catalanen kunnen de titel daardoor normaal gesproken vergeten. "We hebben de beker gewonnen, we hebben het gat met Atlético Madrid van 12 punten enorm verkleind en deden weer mee in de strijd om de titel. Als je kijkt naar de berichtgeving in de media de laatste dagen, lijkt het alsof ik het slecht gedaan heb."

Koeman wil graag verder bij Barcelona, vertelde hij. "We hebben met het bestuur afgesproken om aan het einde van het seizoen met elkaar te gaan praten", aldus de voormalige bondscoach van Oranje. "Het is voor een trainer heel belangrijk om het volledige vertrouwen te hebben. Als dat het geval is, kan en wil ik blijven."

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

6 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden