Koeman hekelt PSG: praten over Messi respectloos
GRANADA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona heeft uitgehaald naar Paris Saint-German, de komende tegenstander in de Champions League. De Franse topclub moet ophouden steeds maar te roepen dat Lionel Messi de overstap zal maken naar Parijs. "Het getuigt van weinig respect dat zoveel mensen bij PSG praten over Messi, terwijl hij een contract heeft bij Barcelona. Ze proberen kennelijk de druk op ons te verhogen", aldus Koeman.
Aanvaller Angél de Maria van PSG sprak zich eerder deze week uit over Messi. De Argentijn zei te verwachten dat zijn landgenoot aan het einde van dit seizoen Barcelona verruilt voor Paris Saint-Germain. De Braziliaanse topspeler Neymar en technisch directeur Leonardo van PSG repten eerder ook al van de komst van Messi. "Ik vind het verkeerd om dat steeds maar te roepen. Ze benadelen daarmee het voetbal."
Barça ontvangt PSG op 16 februari in de achtste finales van de Champions League. De return in Parijs is op 10 maart. In 2017 speelden de clubs ook tegen elkaar in de achtste finales. Barcelona verloor in Parijs met 4-0, maar maakte die achterstand goed met een geweldige comeback in de thuiswedstrijd: 6-1.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."
4 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.
5 uur geleden