Koeman hekelt PSG: praten over Messi respectloos
GRANADA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona heeft uitgehaald naar Paris Saint-German, de komende tegenstander in de Champions League. De Franse topclub moet ophouden steeds maar te roepen dat Lionel Messi de overstap zal maken naar Parijs. "Het getuigt van weinig respect dat zoveel mensen bij PSG praten over Messi, terwijl hij een contract heeft bij Barcelona. Ze proberen kennelijk de druk op ons te verhogen", aldus Koeman.
Aanvaller Angél de Maria van PSG sprak zich eerder deze week uit over Messi. De Argentijn zei te verwachten dat zijn landgenoot aan het einde van dit seizoen Barcelona verruilt voor Paris Saint-Germain. De Braziliaanse topspeler Neymar en technisch directeur Leonardo van PSG repten eerder ook al van de komst van Messi. "Ik vind het verkeerd om dat steeds maar te roepen. Ze benadelen daarmee het voetbal."
Barça ontvangt PSG op 16 februari in de achtste finales van de Champions League. De return in Parijs is op 10 maart. In 2017 speelden de clubs ook tegen elkaar in de achtste finales. Barcelona verloor in Parijs met 4-0, maar maakte die achterstand goed met een geweldige comeback in de thuiswedstrijd: 6-1.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
16 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
16 uur geleden