Koeman heeft weinig goede herinneringen aan zijn tijd in Valencia
BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-coach Ronald Koeman ontvangt zaterdag Valencia in Camp Nou. "Een moeilijke tegenstander", zei de Nederlandse coach die er een tumultueuze en weinig succesvolle periode kende in 2007 en 2008.
"Valencia is niet mijn beste herinnering als coach. Ik heb daar wellicht wat slechte beslissingen genomen toen ik daar was", zei de 57-jarige oefenmeester. "Het was een kort verblijf, maar we wisten in ieder geval de beker te winnen."
Valencia is een lastige club, legde Koeman uit. "Ze hebben veel veranderingen ondergaan in de afgelopen vijftien jaar en het is niet een rustige omgeving om te werken." Sinds Koeman werd ontslagen in Valencia werden er bij de club in twaalf jaar twaalf coaches aangesteld.
FC Barcelona won aan zelfvertrouwen na de zege op Real Sociedad van afgelopen woensdag en staat vijfde op zes punten van koploper Atlético Madrid. Koeman riep zijn ploeg op verder te bouwen op het goede moment en meer meedogenloos te zijn in de afronding. "We willen elke wedstrijd spelen zoals tegen Real Sociedad en ik hoop dat we op die weg kunnen blijven", keek hij vooruit.
"Iedere wedstrijd hangt van onszelf af en we moeten spelen met dezelfde concentratie en energie. We zijn een team dat veel kansen creëert en geweldig aanvallend voetbal speelt, maar we moeten leren om wedstrijden eerder te beslissen."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
25 minuten geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
14 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
14 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
15 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
16 uur geleden