Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Koeman heeft Suárez niet nodig bij Barcelona'

'Koeman heeft Suárez niet nodig bij Barcelona'

BARCELONA (ANP) - Luis Suárez heeft van trainer Ronald Koeman te horen gekregen dat hij mag vertrekken bij FC Barcelona. Volgens diverse Spaanse media kreeg de Uruguayaanse spits op zijn vakantieadres telefonisch die boodschap van de nieuwe hoofdtrainer. De 33-jarige Suárez staat nog een jaar onder contract bij Barcelona.

De voormalige topschutter van onder meer FC Groningen en Ajax speelt sinds 2014 voor Barcelona. In 283 wedstrijden maakte Suárez 198 doelpunten. Alleen zijn goede vriend Lionel Messi en César scoorden vaker voor Barça.

Na een tegenvallend seizoen zonder prijzen moet Koeman ervoor zorgen dat Barcelona weer successen gaat boeken. De Nederlandse trainer, die zijn functie als bondscoach van Oranje opgaf voor zijn 'droombaan' in Camp Nou, kondigde vorige week al aan de selectie te gaan renoveren. Koeman wilde toen niet vertellen van welke spelers hij afscheid wil nemen.

Suárez zei afgelopen weekeinde dat hij het liefste bij Barcelona wil blijven. "Ik kan nog steeds van grote waarde zijn voor deze club", aldus de spits, die sinds kort in verband wordt gebracht met een terugkeer naar Ajax. "Er is niks waar van die geruchten, maar als Suárez wil komen, dan graag", reageerde trainer Erik ten Hag van Ajax.

Meer uit Voetbal

PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

20 minuten geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

59 minuten geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

11 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

16 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden