Koeman heeft spits Griezmann in Sevilla even niet nodig
SEVILLA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona heeft na de fraaie uitzege bij Sevilla (0-2) ontkend dat hij een aanvaring heeft gehad met zijn aanvaller Antoine Griezmann. De Franse international bleef in Zuid-Spanje op de bank. Koeman had hem ook als wisselspeler niet nodig. Dat voedde de geruchten in de Spaanse media dat Griezmann er momenteel niet zo goed opstaat bij de oud-bondscoach van Oranje.
Volgens Koeman is er echter geen sprake van een verminderde relatie met Griezmann. "Het was een tactische keuze om hem op de bank te zetten en zeker niet als maatregel tegen hem bedoeld", verzekerde de oud-international. "We wilden meer diepte en snelheid naast Messi in het team brengen en daarom besloten we Dembélé een basisplaats te geven. Dat pakte goed uit. Maar Griezmann had zeker geen straf."
Griezmann kan woensdag mogelijk zijn rentree maken in Camp Nou. Barcelona speelt dan opnieuw tegen Sevilla in de halve finales van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van Koeman moet een achterstand van 2-0 goedmaken. De competitiewinst in Sevilla zorgde in elk geval voor optimisme in het kamp van Barcelona.
"We hebben aangetoond dat we als ploeg nog volop in leven zijn", benadrukte Koeman. "Ik ben trots op onze manier van spelen en de fysieke strijd die we hebben geleverd. We hebben hier een complete wedstrijd gespeeld."
Meer uit Voetbal
PORTLAND (ANP) - Aanvaller Vincent Janssen vervolgt zijn voetbalcarrière bij het Amerikaanse Portland Timbers in de Major League Soccer. De 32-jarige oud-international komt transfervrij over van Royal Antwerp FC en tekent een contract voor twee jaar bij de club uit de staat Oregon.
3 uur geledenZABRZE (ANP) - Fenerbahçe heeft zich ten koste van Górnik Zabrze geplaatst voor de derde voorronde van de Champions League. De Turkse club van de Nederlanders Nathan Aké en Jayden Oosterwolde speelde in de returnwedstrijd in Polen met 1-1 gelijk. Fenerbahçe had de eerste wedstrijd in Istanbul met 1-0 gewonnen.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino noemt de plannen om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen "een kans, maar geen verplichting". Dat zei de Zwitser in een video die woensdagavond werd vrijgegeven door de wereldvoetbalbond.
4 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft ondanks de thuisnederlaag tegen Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League "alle vertrouwen" in de returnwedstrijd in Hongarije van donderdag. De ploeg uit Enschede verloor vorige week met 2-1 in de eigen Grolsch Veste.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA is procedures gestart tegen de Argentijnse voetbalbond en onder anderen de spelers Leandro Paredes, Nahuel Molina en Thiago Almada vanwege mogelijke misdragingen tijdens het afgelopen WK. Dat meldde de wereldvoetbalbond woensdag.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax mist donderdag in de returnwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League nog verdedigers Josip Šutalo, Ko Itakura en Dies Janse. Dat zei trainer Míchel een dag voor de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA. De Amsterdammers wonnen het eerste duel in Servië met 4-1.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer vertrekt bij Feyenoord. De Rotterdammers verkopen de 20-jarige Slowaakse buitenspeler aan VfB Stuttgart, de nummer 4 van vorig seizoen uit de Bundesliga. Feyenoord ontvangt naar verluidt zeker 15 miljoen euro voor Sauer, die nog een contract voor twee jaar had in De Kuip.
10 uur geleden