Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman heeft spits Griezmann in Sevilla even niet nodig

Koeman heeft spits Griezmann in Sevilla even niet nodig

SEVILLA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona heeft na de fraaie uitzege bij Sevilla (0-2) ontkend dat hij een aanvaring heeft gehad met zijn aanvaller Antoine Griezmann. De Franse international bleef in Zuid-Spanje op de bank. Koeman had hem ook als wisselspeler niet nodig. Dat voedde de geruchten in de Spaanse media dat Griezmann er momenteel niet zo goed opstaat bij de oud-bondscoach van Oranje.

Volgens Koeman is er echter geen sprake van een verminderde relatie met Griezmann. "Het was een tactische keuze om hem op de bank te zetten en zeker niet als maatregel tegen hem bedoeld", verzekerde de oud-international. "We wilden meer diepte en snelheid naast Messi in het team brengen en daarom besloten we Dembélé een basisplaats te geven. Dat pakte goed uit. Maar Griezmann had zeker geen straf."

Griezmann kan woensdag mogelijk zijn rentree maken in Camp Nou. Barcelona speelt dan opnieuw tegen Sevilla in de halve finales van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van Koeman moet een achterstand van 2-0 goedmaken. De competitiewinst in Sevilla zorgde in elk geval voor optimisme in het kamp van Barcelona.

"We hebben aangetoond dat we als ploeg nog volop in leven zijn", benadrukte Koeman. "Ik ben trots op onze manier van spelen en de fysieke strijd die we hebben geleverd. We hebben hier een complete wedstrijd gespeeld."

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

4 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

4 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

4 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

5 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

5 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

5 uur geleden