Koeman heeft geen problemen met coachen sterspeler Messi
BARCELONA (ANP) - Barcelona-trainer Ronald Koeman is niet van mening dat Lionel Messi, sterspeler van de Catalaanse voetbalclub, moeilijk te coachen is. Daarmee wees hij een eerste suggestie van de voormalige trainer van Barcelona, Quique Sétien, van de hand. "Ik zie zijn ambitie, zijn karakter, maar hij is geen speler die ik moeilijk kan coachen", beantwoordde Koeman tijdens een persconferentie toen hij gevraagd werd naar Sétiens uitspraken.
Zondag besprak de in augustus ontslagen Sétien in een interview met El País zijn verstandhouding met de Argentijnse spits. "Er zijn spelers die niet makkelijk te managen zijn. Iets wat inherent is aan veel sporters. Leo is daar een van, het is waar."
Koeman kan zich niet vinden in die woorden. "Elke coach is anders, maar voor mij is hij de aanvoerder en ik praat elke week met hem over dingen in de kleedkamer en op het veld. Er is een goede relatie. Ik ben het niet eens met Sétien, maar ik respecteer zijn mening en wat hij heeft meegemaakt."
Barcelona speelt woensdag tegen Dinamo Kiev in de Champions League. De ploeg van Koeman presteert op de Europese toneel, in tegenstelling tot de Spaanse competitie, met zes punten uit twee wedstrijden prima. In La Liga staat Barcelona op de twaalfde plaats.
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Ayase Ueda heeft direct zijn waarde bewezen voor zijn nieuwe club Lille. De Japanse spits, die maandag werd overgenomen van Feyenoord, maakte als invaller het enige doelpunt in de uitwedstrijd tegen Toulouse in de Franse competitie.
5 uur geledenGENUA (ANP) - Kingsley Ehizibue maakt in de Serie A de overstap van Udinese naar Genoa. De 31-jarige Nederlandse verdediger ondertekent een meerjarig contract bij zijn nieuwe werkgever.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA beschuldigt de UEFA van een lastercampagne tegen de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino. Dat blijkt uit een gerechtelijk document dat persbureau Reuters heeft ingezien.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ibrahim Sadiq vertrekt bij AZ. De Alkmaarders verkopen de 26-jarige Ghanese buitenspeler aan de Amerikaanse club Colorado Rapids, die uitkomt in de Major League Soccer (MLS).
7 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Marcos Llorente stelt zich niet langer beschikbaar voor het nationale voetbalelftal van Spanje. Dat maakte de 31-jarige verdediger van Atlético Madrid, die anderhalve maand geleden met zijn land de wereldtitel won, op Instagram bekend.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft Gabriel Martinelli verkocht aan de Saudische voetbalclub Al-Hilal. De Engelse landskampioen krijgt volgens Engelse media bijna 70 miljoen euro voor de Braziliaanse buitenspeler, die bij zijn nieuwe werkgever onder andere ploeggenoot wordt van Oranje-international Crysencio Summerville. Arsenal ontving nog niet eerder zoveel geld voor een speler.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Zidane Iqbal. De 23-jarige Irakese middenvelder, die in juni met zijn land meedeed aan het wereldkampioenschap, stapt over naar de Schotse club Dundee United FC.
8 uur geleden