Koeman heeft Busquets terug voor wedstrijd tegen Osasuna
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Osasuna naar alle waarschijnlijkheid weer beschikken over Sergio Busquets. De middenvelder deed vrijdag mee aan de groepstraining die begon met 1 minuut stilte ter nagedachtenis aan de woensdag overleden Diego Armando Maradona.
De terugkeer van Busquets is een meevaller voor Koeman. De Nederlandse coach kampt met een groot aantal blessures binnen zijn selectie. Met Ansu Fati, Gerard Piqué en Sergi Roberto zijn drie basisspelers voor langere tijd uitgeschakeld. De verdedigers Piqué (kniebanden) en Sergi Roberto (spierscheuring) raakten zaterdag geblesseerd tijdens het verloren duel met Atlético Madrid (1-0) en zijn maanden uitgeschakeld.
FC Barcelona staat na die nederlaag op de dertiende plaats in de competitie. Dinsdag wist de club zich wel al vroegtijdig te plaatsen voor de achtste finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Scheidsrechter Sander van der Eijk is door de UEFA aangesteld voor de wedstrijd tussen Celta de Vigo en Juventus in de Europa League van donderdag. De Nederlander wordt in Spanje bijgestaan door assistent-scheidsrechters Rens Bluemink en Stefan de Groot. Allard Lindhout is vierde official. Het VAR-duo bestaat uit de Engelsman Michael Salisbury en de Nederlandse Richard Martens.
22 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat de supporters van NEC achter Dušan Tadić en zijn ploeg gaan staan. Dat zei de trainer van de club uit Nijmegen een dag voor het duel in de Europa League met Levski Sofia in reactie op vragen tijdens de persconferentie over uitspraken van de Servische voetballer. Tadić had in een interview met NU.nl gezegd dat de standaard bij Ajax anders lag dan bij NEC.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.
8 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.
15 uur geledenLEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
18 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
18 uur geleden