Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman heeft Busquets terug voor wedstrijd tegen Osasuna

Koeman heeft Busquets terug voor wedstrijd tegen Osasuna

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Osasuna naar alle waarschijnlijkheid weer beschikken over Sergio Busquets. De middenvelder deed vrijdag mee aan de groepstraining die begon met 1 minuut stilte ter nagedachtenis aan de woensdag overleden Diego Armando Maradona.

De terugkeer van Busquets is een meevaller voor Koeman. De Nederlandse coach kampt met een groot aantal blessures binnen zijn selectie. Met Ansu Fati, Gerard Piqué en Sergi Roberto zijn drie basisspelers voor langere tijd uitgeschakeld. De verdedigers Piqué (kniebanden) en Sergi Roberto (spierscheuring) raakten zaterdag geblesseerd tijdens het verloren duel met Atlético Madrid (1-0) en zijn maanden uitgeschakeld.

FC Barcelona staat na die nederlaag op de dertiende plaats in de competitie. Dinsdag wist de club zich wel al vroegtijdig te plaatsen voor de achtste finales van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

33 minuten geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

34 minuten geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

34 minuten geleden
Villarreal neemt trainer Pérez over van Rayo Vallecano

VILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.

1 uur geleden
Oranje-aanvaller Depay ziet hitte op WK niet als groot probleem

ZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.

1 uur geleden
Depay stelt bondscoach Koeman gerust: ik ben fit

ZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.

1 uur geleden
Oud-Feyenoorder Jahanbakhsh in Iraanse WK-selectie

TEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.

3 uur geleden