Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman geniet van winnend Barcelona

Koeman geniet van winnend Barcelona

BILBAO (ANP) - Ronald Koeman zag FC Barcelona woensdagavond in Bilbao Athletic met 3-2-verslaan. Voor de trainer was het niveau dat zijn ploeg liet zien de standaard voor de rest van het seizoen. "Dit is de manier waarop we verder moeten. We hebben de wedstrijd volledig gecontroleerd, ik heb vrijwel geen zwak moment gezien", sprak de voormalig bondscoach van Oranje vol trots.

Barcelona kwam al na 3 minuten met 1-0 achter maar doelpunten van Pedri en uitblinker Messi (2) bezorgden de gasten een comfortabele voorsprong. Iker Muniain maakte het kort voor tijd nog even spannend met de 3-2. "De titelrace is nog open", zei Koeman die eerder somber was geweest over de kansen van zijn team in La Liga. "Er kunnen blessures komen, teams die nu goed presteren kunnen een terugval krijgen."

Lof was er voor zijn vedette Messi die wellicht zijn beste wedstrijd van dit seizoen speelde. "Messi heeft vanaf dag één alles gegeven. Hij voetbalt al zo veel jaar op topniveau maar het lijkt wel of hij steeds effectiever wordt." Met zijn treffers kwam Messi op een seizoenstotaal van negen waarmee hij gedeeld topscorer is in de Spaanse competitie. Ook de 18-jarige spelmaker Pedri was Koeman goed bevallen. "Ondanks zijn leeftijd speelt hij zo volwassen."

Barcelona klom naar de derde plaats met 7 punten achterstand op koploper Atlético Madrid, dat wel nog twee duels tegoed heeft.

Meer uit Voetbal

Duitsland en Slowakije strijden in direct duel om WK-kwalificatie

LUXEMBURG (ANP) - Duitsland en Slowakije spelen maandag een direct duel om winst van WK-kwalificatiegroep A. De Duitsers wonnen vrijdagavond met 2-0 bij Luxemburg, en de Slowaken hielden zicht op rechtstreekse plaatsing voor het WK door in eigen huis te winnen van Noord-Ierland met 1-0.

1 uur geleden
Geschorste Van Hecke mist laatste kwalificatieduel met Litouwen

WARSCHAU (ANP) - Jan Paul van Hecke kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Litouwen. De verdediger kreeg vrijdag in het uitduel met Polen (1-1) in de blessuretijd van de tweede helft een gele kaart.

1 uur geleden
Oranje plaatst zich met zwak optreden bij Polen officieus voor WK

WARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal mag de tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna boeken. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman speelde in Warschau in een tegenvallende wedstrijd met 1-1 gelijk bij Polen en kan de eerste plaats in groep G alleen in theorie nog ontgaan.

1 uur geleden
Oranje na gelijkspel bij Polen (1-1) nagenoeg zeker van WK

WARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal is nagenoeg zeker van deelname aan het wereldkampioenschap voetbal van volgend jaar. De uitwedstrijd tegen Polen in Warschau eindigde in 1-1. Twee maanden geleden speelden Nederland en Polen in Rotterdam ook al met 1-1 gelijk.

1 uur geleden
Kroatië verzekert zich met winst op de Faeröer van WK voetbal

RIJEKA (ANP) - Kroatië heeft zich verzekerd van het WK voetbal in 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De Kroaten hadden op vrijdagavond aan een 3-1-overwinning op de Faeröer genoeg om winnaar van groep L te worden. Kroatië kan niet meer worden achterhaald door nummer twee Tsjechië.

1 uur geleden
Emegha debuteert als 31e speler onder Koeman bij Oranje

WARSCHAU (ANP) - Emmanuel Emegha heeft vrijdag zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van RC Strasbourg mocht in de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie in Warschau in de 88e minuut invallen voor Memphis Depay.

1 uur geleden
Interland Polen - Nederland onderbroken door vuurwerk op veld

WARSCHAU (ANP) - De WK-kwalificatiewedstrijd tussen Polen en Nederland is vrijdag na een klein uur spelen even onderbroken. Van achter een van beide doelen gooiden fans van Polen vele vuurwerkfakkels het veld op.

2 uur geleden