Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman gelooft nog steeds in titel Barcelona

Koeman gelooft nog steeds in titel Barcelona

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman gelooft nog steeds dat Barcelona kampioen van Spanje kan worden. Dat zei de Nederlandse trainer, nadat zijn elftal in het weekeinde thuis niet kon winnen (0-0) van koploper Atlético Madrid. Het verschil blijft daardoor 2 punten.

"We hebben het niet meer in eigen hand", zei Koeman. "Door de resterende wedstrijden te winnen zullen we de druk op de concurrenten verhogen. Dat is nu onze opzet." Barcelona komt dinsdag alweer in actie, dan is Levante de tegenstander.

Koeman beloofde dat Barcelona "tot de laatste seconde" zal strijden. "De club die fysiek en mentaal het sterkste is komt straks als de grote winnaar uit de bus. Het wordt spannend. Het seizoen heeft veel gevraagd van iedereen. Niemand is op dit moment nog 100 procent."

Toekomst

Over zijn toekomst was Koeman duidelijk. "Ik heb hier nog een contract voor twee jaar en ik zie me ook volgend seizoen op de bank zitten bij Barcelona. De voorzitter heeft aangegeven het volste vertrouwen in mij te hebben."

Atlético Madrid staat met 77 punten alleen aan kop in La Liga, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn nog drie speelronden te gaan. Real Madrid speelde zondag gelijk tegen Sevilla, 2-2.

Meer uit Voetbal

Doelman Benda vervangt Wellenreuther bij Feyenoord tegen Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.

12 minuten geleden
Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

25 minuten geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

12 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

12 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

12 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

12 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

14 uur geleden