Koeman gelooft nog steeds in titel Barcelona
BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman gelooft nog steeds dat Barcelona kampioen van Spanje kan worden. Dat zei de Nederlandse trainer, nadat zijn elftal in het weekeinde thuis niet kon winnen (0-0) van koploper Atlético Madrid. Het verschil blijft daardoor 2 punten.
"We hebben het niet meer in eigen hand", zei Koeman. "Door de resterende wedstrijden te winnen zullen we de druk op de concurrenten verhogen. Dat is nu onze opzet." Barcelona komt dinsdag alweer in actie, dan is Levante de tegenstander.
Koeman beloofde dat Barcelona "tot de laatste seconde" zal strijden. "De club die fysiek en mentaal het sterkste is komt straks als de grote winnaar uit de bus. Het wordt spannend. Het seizoen heeft veel gevraagd van iedereen. Niemand is op dit moment nog 100 procent."
Toekomst
Over zijn toekomst was Koeman duidelijk. "Ik heb hier nog een contract voor twee jaar en ik zie me ook volgend seizoen op de bank zitten bij Barcelona. De voorzitter heeft aangegeven het volste vertrouwen in mij te hebben."
Atlético Madrid staat met 77 punten alleen aan kop in La Liga, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn nog drie speelronden te gaan. Real Madrid speelde zondag gelijk tegen Sevilla, 2-2.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De supportersvereniging van Ajax betreurt het onmiddellijke vertrek van trainer John Heitinga. "We vinden het sneu voor hem, want we raken een echte clubman kwijt", zegt voorzitter Fabian Nagtzaam in reactie op het ontslag van de coach. "Het is ontzettend jammer dat hij als jongen met Ajax-DNA niet aan de hoge verwachtingen heeft kunnen voldoen."
54 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet na het vertrek van John Heitinga op zoek naar de achtste trainer in nog geen 3,5 jaar. Erik ten Hag nam in de zomer van 2022 afscheid met de landstitel en vertrok naar Manchester United. Vervolgens diende geen coach zijn contract meer uit bij de club uit Amsterdam.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP/DPA) - Paul Simonis blijft positief ondanks de toenemende druk op zijn positie als trainer van VfL Wolfsburg. De Bundesliga-club won na zijn komst van Go Ahead Eagles afgelopen zomer maar twee van de negen competitieduels en werd ook al uitgeschakeld in het bekertoernooi.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax ontslaat John Heitinga en heeft hem per direct op non-actief gezet totdat het contract definitief is ontbonden. De club gaat op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer na een slechte start van het seizoen. Ook het contract van assistent-trainer Marcel Keizer wordt ontbonden.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdediger Eric García van FC Barcelona heeft zijn neus gebroken in de uitwedstrijd tegen Club Brugge (3-3) in de Champions League. De Spanjaard krijgt volgens zijn club een gezichtsmasker aangemeten waarmee hij zich kan voorbereiden op het competitieduel van zondag met Celta de Vigo.
3 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Middenvelder Aurélien Tchouaméni ontbreekt in de selectie van bondscoach Didier Deschamps voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Frankrijk tegen Oekraïne en Azerbeidzjan. De voetballer van Real Madrid heeft in de wedstrijd tegen Liverpool in de Champions League een blessure aan zijn linkerdijbeen opgelopen. Ook Ousmane Dembélé en Désiré Doué van Paris Saint-Germain zijn niet beschikbaar.
3 uur geledenBRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.
9 uur geleden