Koeman geïrriteerd over kritiek op Oranje
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman ergert zich aan de kritiek die Oranje zaterdag na een matig optreden bij Noord-Ierland (0-0) kreeg. "Ik vond het ook niet maximaal", zei de bondscoach. "We kunnen aanvallend meer. Maar de tegenstander wordt een beetje onderschat. Daar stoor ik me aan. Eerst was het helemaal niets bij Oranje, toen werden wereldkampioen en nu staan we weer stil in onze ontwikkeling."
"Maar jullie, de kenners en oud-spelers en oud-trainers hebben allemaal een mening, dat mag ook", zei Koeman op de persconferentie voor het laatste kwalificatieduel van Oranje dinsdag tegen Estland. "Allemaal hebben we weer wat te doen komende zomer. Wij weten ook dat het beter moet, maar hebben ons al wel geplaatst met nog een duel te gaan. En we hadden met Duitsland de sterkste nummer twee in de poule en Noord-Ierland is echt een lastige ploeg."
"Wij gaan gewoon zo door", zei Koeman. "Op dit moment steekt er in Europa niet een land ver bovenuit. Het ligt allemaal dicht bij elkaar."
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP/AFP) - Bij Zwitserland overheerste woede en onbegrip over de rode kaart voor Breel Embolo na de uitschakeling in de kwartfinales van het WK voetbal door Argentinië. "Een catastrofale beslissing", brieste middenvelder Fabian Rieder na afloop van het duel in Kansas City, dat in 3-1 voor de titelhouder uit Zuid-Amerika eindigde.
5 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De Argentijnse voetballers zijn nog twee overwinningen verwijderd van een nieuwe wereldtitel. De regerend kampioen rekende in Kansas City na verlenging af met Zwitserland: 3-1. Julián Álvarez zette Argentinië in de 112e minuut op 2-1 door de bal fraai in de rechterbovenhoek te krullen. Daarna scoorde ook invaller Lautaro Martínez nog.
8 uur geledenDAKAR (ANP/RTR) - Senegal heeft voetbalbondscoach Pape Bouna Thiaw ontslagen. Dat besluit is genomen na de vroegtijdige uitschakeling op het WK, meldt de Senegalese voetbalbond.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - De spelers en begeleiding van het Noorse voetbalelftal hebben zich tijdens de kwartfinale op het WK tegen Engeland beklaagd bij scheidsrechter Clément Turpin. Bij de gelijkmaker van Engeland zou de bal tegen een kabel van een camera in de lucht zijn aangekomen en daardoor van richting zijn veranderd.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Engeland heeft voor de vierde keer de halve finale op het wereldkampioenschap voetbal bereikt. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel rekende onder warme omstandigheden in Miami na verlenging af met Noorwegen, dat op de mondiale titelstrijd nog niet eerder in de kwartfinale stond. Het werd 2-1.
13 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Argentijnse voetballer Antonio Rattín is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat meldt zijn oude werkgever Boca Juniors.
15 uur geledenBOSTON (ANP/AFP) - William Saliba en Dayot Upamecano hebben zaterdag tijdens de training van de Franse voetballers wat rust gekregen in aanloop naar de halve finale op het wereldkampioenschap tegen Spanje. Saliba heeft last van terugkerende rugpijn en Upamecano herstelt van een voetblessure. De gezondheid van het Franse centrale verdedigingsduo baart de technische staf geen zorgen.
16 uur geleden