Koeman geïrriteerd over kritiek op Oranje
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman ergert zich aan de kritiek die Oranje zaterdag na een matig optreden bij Noord-Ierland (0-0) kreeg. "Ik vond het ook niet maximaal", zei de bondscoach. "We kunnen aanvallend meer. Maar de tegenstander wordt een beetje onderschat. Daar stoor ik me aan. Eerst was het helemaal niets bij Oranje, toen werden wereldkampioen en nu staan we weer stil in onze ontwikkeling."
"Maar jullie, de kenners en oud-spelers en oud-trainers hebben allemaal een mening, dat mag ook", zei Koeman op de persconferentie voor het laatste kwalificatieduel van Oranje dinsdag tegen Estland. "Allemaal hebben we weer wat te doen komende zomer. Wij weten ook dat het beter moet, maar hebben ons al wel geplaatst met nog een duel te gaan. En we hadden met Duitsland de sterkste nummer twee in de poule en Noord-Ierland is echt een lastige ploeg."
"Wij gaan gewoon zo door", zei Koeman. "Op dit moment steekt er in Europa niet een land ver bovenuit. Het ligt allemaal dicht bij elkaar."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet alsnog een vergoeding betalen aan scoutingsbureau GIC voor de transfer van Lisandro Martínez en Antony naar Manchester United in 2022. Dat heeft het gerechtshof Amsterdam dinsdag bepaald. De rechtbank wees eerder de vordering van GIC af.
3 uur geledenPUEBLA (ANP) - Spanje heeft zijn laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK voetbal gewonnen van Peru. In de Mexicaanse stad Puebla werd het 3-1 voor de regerend Europees kampioen.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
16 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
17 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
17 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
17 uur geleden