Koeman geïrriteerd over kritiek op Oranje
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman ergert zich aan de kritiek die Oranje zaterdag na een matig optreden bij Noord-Ierland (0-0) kreeg. "Ik vond het ook niet maximaal", zei de bondscoach. "We kunnen aanvallend meer. Maar de tegenstander wordt een beetje onderschat. Daar stoor ik me aan. Eerst was het helemaal niets bij Oranje, toen werden wereldkampioen en nu staan we weer stil in onze ontwikkeling."
"Maar jullie, de kenners en oud-spelers en oud-trainers hebben allemaal een mening, dat mag ook", zei Koeman op de persconferentie voor het laatste kwalificatieduel van Oranje dinsdag tegen Estland. "Allemaal hebben we weer wat te doen komende zomer. Wij weten ook dat het beter moet, maar hebben ons al wel geplaatst met nog een duel te gaan. En we hadden met Duitsland de sterkste nummer twee in de poule en Noord-Ierland is echt een lastige ploeg."
"Wij gaan gewoon zo door", zei Koeman. "Op dit moment steekt er in Europa niet een land ver bovenuit. Het ligt allemaal dicht bij elkaar."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).
18 uur geleden