Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman en Griezmann vieren verjaardag met dikke zege Barcelona

Koeman en Griezmann vieren verjaardag met dikke zege Barcelona

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Barcelona heeft op de verjaardagen van trainer Ronald Koeman (58) en aanvaller Antoine Griezmann (30) in La Liga hard uitgehaald. De nummer 2 versloeg subtopper Real Sociedad met liefst 6-1. Namens de trefzekere bezoekers kwamen Griezmann, oud-Ajacied Sergiño Dest (twee), Lionel Messi (twee) en Ousmane Dembélé tot scoren.

Messi speelde zijn 768e wedstrijd voor Barcelona. Daarmee is hij nu recordhouder van de club. De kleine baltovenaar is ook al de speler in de historie van Barça met de meeste doelpunten, de meeste titels en de meeste overwinningen.

Barcelona maakte er in San Sebastián een ware voetbalshow van. Real Sociedad had totaal niets in te brengen en kwam er met 6-1 nog genadig af. International Frenkie de Jong speelde de gehele wedstrijd bij Barça.

Op de ranglijst leidt Atlético Madrid met 66 punten. De koploper kwam met een thuiszege op degradatiekandidaat Deportivo Alavés goed weg (1-0). Barcelona volgt met 62 punten en Real Madrid staat op 60 punten. Er zijn nog tien speelronden te gaan in La Liga.

Koeman sprak na de vijfde competitiezege op rij van een heel mooi verjaardagsgeschenk dat hij van zijn "fantastische" ploeg had gekregen. "Het team gelooft nu echt in zichzelf. Fysiek staan we er momenteel prima voor en dat is een goed teken. Alle ploegen hebben tijd nodig om de hoogtepunten en dieptepunten door te komen. We leven nog steeds van wedstrijd naar wedstrijd. De enige manier om in de titelrace te blijven, is om te blijven winnen."

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

8 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

11 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

11 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

13 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

13 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

14 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

16 uur geleden