Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman en Griezmann vieren verjaardag met dikke zege Barcelona

Koeman en Griezmann vieren verjaardag met dikke zege Barcelona

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Barcelona heeft op de verjaardagen van trainer Ronald Koeman (58) en aanvaller Antoine Griezmann (30) in La Liga hard uitgehaald. De nummer 2 versloeg subtopper Real Sociedad met liefst 6-1. Namens de trefzekere bezoekers kwamen Griezmann, oud-Ajacied Sergiño Dest (twee), Lionel Messi (twee) en Ousmane Dembélé tot scoren.

Messi speelde zijn 768e wedstrijd voor Barcelona. Daarmee is hij nu recordhouder van de club. De kleine baltovenaar is ook al de speler in de historie van Barça met de meeste doelpunten, de meeste titels en de meeste overwinningen.

Barcelona maakte er in San Sebastián een ware voetbalshow van. Real Sociedad had totaal niets in te brengen en kwam er met 6-1 nog genadig af. International Frenkie de Jong speelde de gehele wedstrijd bij Barça.

Op de ranglijst leidt Atlético Madrid met 66 punten. De koploper kwam met een thuiszege op degradatiekandidaat Deportivo Alavés goed weg (1-0). Barcelona volgt met 62 punten en Real Madrid staat op 60 punten. Er zijn nog tien speelronden te gaan in La Liga.

Koeman sprak na de vijfde competitiezege op rij van een heel mooi verjaardagsgeschenk dat hij van zijn "fantastische" ploeg had gekregen. "Het team gelooft nu echt in zichzelf. Fysiek staan we er momenteel prima voor en dat is een goed teken. Alle ploegen hebben tijd nodig om de hoogtepunten en dieptepunten door te komen. We leven nog steeds van wedstrijd naar wedstrijd. De enige manier om in de titelrace te blijven, is om te blijven winnen."

Meer uit Voetbal

Van Persie: we zijn geblesseerde Targhalline wel even kwijt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."

22 minuten geleden
Feyenoord boekt moeizame zege op tiental van Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.

1 uur geleden
Portugees Pereira vierde trainer van het seizoen bij Nottingham

NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.

2 uur geleden
Doelman Benda vervangt Wellenreuther bij Feyenoord tegen Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.

4 uur geleden
Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

4 uur geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

16 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

16 uur geleden