Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman eist diepte in spel Gakpo en Malen, Depay zakt wat terug

Koeman eist diepte in spel Gakpo en Malen, Depay zakt wat terug

DORTMUND (ANP) - Cody Gakpo en Donyell Malen krijgen in de halve finale van het Europees kampioenschap tegen Engeland een belangrijke taak. Dat zei bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal voor aanvang van het duel tegen de NOS.

"We hebben diepte aan de zijkanten nodig", zei hij over zijn twee buitenspelers. "En centraal willen we vier mensen hebben. Memphis Depay zal wat terugzakken en willen we meer betrekken bij het vinden van de vrije man."

Malen krijgt als rechtsbuiten de voorkeur boven Steven Bergwijn, die in de achtste finale en kwartfinale nog basisspeler was.

Oranjefans

Koeman is onder de indruk van de vele Nederlandse supporters in Dortmund. "Het is extremer dan het ooit is geweest. Dit geeft een enorme boost, het is prachtig. Er zijn meer Nederlanders dan Engelsen. Die support kunnen we goed gebruiken."

De 61-jarige bondscoach won in 1988 met Oranje het EK. 'Ik ben niet iemand die altijd over vroeger praat. Het wordt tijd dat daar een kruis door gaat. Deze generatie verdient ook een titel."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

3 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

3 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

3 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

4 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

7 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

7 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

7 uur geleden