Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman eist diepte in spel Gakpo en Malen, Depay zakt wat terug

Koeman eist diepte in spel Gakpo en Malen, Depay zakt wat terug

DORTMUND (ANP) - Cody Gakpo en Donyell Malen krijgen in de halve finale van het Europees kampioenschap tegen Engeland een belangrijke taak. Dat zei bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal voor aanvang van het duel tegen de NOS.

"We hebben diepte aan de zijkanten nodig", zei hij over zijn twee buitenspelers. "En centraal willen we vier mensen hebben. Memphis Depay zal wat terugzakken en willen we meer betrekken bij het vinden van de vrije man."

Malen krijgt als rechtsbuiten de voorkeur boven Steven Bergwijn, die in de achtste finale en kwartfinale nog basisspeler was.

Oranjefans

Koeman is onder de indruk van de vele Nederlandse supporters in Dortmund. "Het is extremer dan het ooit is geweest. Dit geeft een enorme boost, het is prachtig. Er zijn meer Nederlanders dan Engelsen. Die support kunnen we goed gebruiken."

De 61-jarige bondscoach won in 1988 met Oranje het EK. 'Ik ben niet iemand die altijd over vroeger praat. Het wordt tijd dat daar een kruis door gaat. Deze generatie verdient ook een titel."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

10 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

11 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

12 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

12 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

12 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

14 uur geleden