Koeman eist dat Oranje minder balverlies lijdt tegen Duitsers
FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman eist dat het Nederlands elftal dinsdagavond tijdens het oefenduel met Duitsland beter voor de dag komt dan in de gewonnen vriendschappelijke interland van vrijdag tegen Schotland (4-0). "We moeten veel minder balverlies lijden en niet zoveel kansen weggeven", zei hij op een persconferentie in speelstad Frankfurt.
Voor de spelers van Oranje is het duel met de Duitsers de laatste kans om Koeman te overtuigen dat ze mee naar het EK moeten. Nederland oefent vlak voor de Europese eindronde nog tegen Canada en IJsland. Maar de bondscoach heeft dan zijn selectie voor het EK al samengesteld.
Koeman had gehoopt dat het Nederlands elftal op dit moment al verder was. "Mede door blessures hebben we zelden met de beste ploeg kunnen spelen", zei hij. "Maar misschien is het wel goed dat alles nog niet klopt. Als het komende zomer maar klopt."
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
14 uur geleden