Koeman: dit is het Barcelona dat ik wil zien
PARIJS (ANP) - Barcelona vloog na de 1-1 bij Paris Saint-Germain uit de Champions League, maar kreeg complimenten van coach Ronald Koeman. "We liggen eruit, maar niet op zo'n vernietigende manier als vorig seizoen. In deze wedstrijd hebben we een hoog niveau gehaald. We weten dat we op deze weg verder moeten. Natuurlijk zijn we teleurgesteld, maar ons optreden hier in Parijs geeft ook heel veel vertrouwen voor de toekomst."
De eerste wedstrijd in eigen huis had Barcelona met 4-1 verloren. "Het is duidelijk waar het is misgegaan", aldus Koeman. "Zij waren toen zeer effectief in het afronden van de kansen. Dat waren wij in de wedstrijd van vandaag niet en dat was het verschil. De mogelijkheden om het grote verschil weg te werken waren er. Hun keeper was de man of the match. We hebben er alles aan gedaan. De kans op een stunt was er, maar die hebben we niet gegrepen. Dat neemt niet weg dat dit team een geweldige toekomst heeft."
Sergiño Dest sloot zich bij de woorden van zijn coach aan. "We hebben er alles aan gedaan", aldus de voormalig Ajacied, die zelf ook dicht bij een doelpunt was. "Het enige wat ik kan zeggen is dat ik trots ben op het elftal. We hebben gevochten en zijn tot het uiterste gegaan. Helaas is de beloning uitgebleven."
Keylor Navas gaf toe dat Paris Saint-Germain het heel moeilijk had. "Barcelona heeft geweldig gespeeld", aldus de doelman van de Franse kampioen. "We zijn teruggedrongen en hebben tot het uiterste moeten gaan om de volgende ronde te bereiken. Het was overleven. Maar wij zijn zeer gemotiveerd om heel ver te komen in dit toernooi, dat heeft ons geholpen. Dat ons spel moet verbeteren lijkt me echter duidelijk."
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
4 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
7 uur geledenZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.
1 dag geleden