Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman blijft kalm na vertraging: dit heeft geen enkele invloed

Koeman blijft kalm na vertraging: dit heeft geen enkele invloed

DORTMUND (ANP) - Ronald Koeman ziet de reisvertraging die het Nederlands elftal opliep richting de halve finale tegen Engeland op het EK niet als probleem. "Uiteindelijk hebben de spelers nog ongeveer 2,5 uur kunnen rusten in het hotel, dus het was geen enkel probleem. Dit zal van geen enkele invloed zijn op de wedstrijd van morgen", zei de bondscoach van het Nederlands elftal bij aankomst in Dortmund tegen de NOS.

Oranje zou in de middag met de trein van Wolfsburg naar speelstad Dortmund gaan, maar de trein reed niet. De spelers kregen dat te horen toen ze al in de bus op weg naar het treinstation waren. Koeman vertelde aan de NOS dat een vogel de boosdoener was van het niet rijden van de trein. Het Nederlands elftal reisde daarna in de avond met het vliegtuig.

De persconferentie die Koeman en verdediger Nathan Aké zouden geven in stadion Signal Iduna Park ging door de vertraging niet door. De laatste training in aanloop naar de halve eindstrijd tegen Engeland was dinsdag aan het begin van de middag in Wolfsburg, waar het Nederlands elftal tijdens het EK verblijft.

Koeman heeft alle 26 spelers tot zijn beschikking tegen de Engelsen. "We hebben iedereen fit kunnen houden. We hebben hier en daar een pijntje gezien of een lichte griep, maar iedereen is nu fit", vervolgde Koeman, die naar verwachting grotendeels vasthoudt aan dezelfde basisploeg als zaterdag in de kwartfinale tegen Turkije. Het is nog wel de vraag of hij op de positie van rechtsbuiten vasthoudt aan Steven Bergwijn of kiest voor Donyell Malen.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

7 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

9 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

10 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

10 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

12 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

12 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

13 uur geleden