Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman blijft kalm na vertraging: dit heeft geen enkele invloed

Koeman blijft kalm na vertraging: dit heeft geen enkele invloed

DORTMUND (ANP) - Ronald Koeman ziet de reisvertraging die het Nederlands elftal opliep richting de halve finale tegen Engeland op het EK niet als probleem. "Uiteindelijk hebben de spelers nog ongeveer 2,5 uur kunnen rusten in het hotel, dus het was geen enkel probleem. Dit zal van geen enkele invloed zijn op de wedstrijd van morgen", zei de bondscoach van het Nederlands elftal bij aankomst in Dortmund tegen de NOS.

Oranje zou in de middag met de trein van Wolfsburg naar speelstad Dortmund gaan, maar de trein reed niet. De spelers kregen dat te horen toen ze al in de bus op weg naar het treinstation waren. Koeman vertelde aan de NOS dat een vogel de boosdoener was van het niet rijden van de trein. Het Nederlands elftal reisde daarna in de avond met het vliegtuig.

De persconferentie die Koeman en verdediger Nathan Aké zouden geven in stadion Signal Iduna Park ging door de vertraging niet door. De laatste training in aanloop naar de halve eindstrijd tegen Engeland was dinsdag aan het begin van de middag in Wolfsburg, waar het Nederlands elftal tijdens het EK verblijft.

Koeman heeft alle 26 spelers tot zijn beschikking tegen de Engelsen. "We hebben iedereen fit kunnen houden. We hebben hier en daar een pijntje gezien of een lichte griep, maar iedereen is nu fit", vervolgde Koeman, die naar verwachting grotendeels vasthoudt aan dezelfde basisploeg als zaterdag in de kwartfinale tegen Turkije. Het is nog wel de vraag of hij op de positie van rechtsbuiten vasthoudt aan Steven Bergwijn of kiest voor Donyell Malen.

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

1 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

1 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

3 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

3 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

3 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

4 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

5 uur geleden