Koeman blij met optreden Barça: zo wil ik het zien
KIEV (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona had na de royale zege bij Dinamo Kiev (0-4) weinig reden tot klagen. "Zo wil ik het graag zien", zei de oud-bondscoach. Hij doelde daarmee op het bij vlagen wervelende en trefzekere spel van zijn veredelde B-team in de tweede helft.
Voor de rust kwam Barça niet tot scoren. "Toen waren we niet efficiënt genoeg", oordeelde Koeman. "Maar we hebben de hele wedstrijd gedomineerd. Ik ben trots op de manier waarop we hier hebben gespeeld."
Oud-Ajacied Sergiño Dest maakte in de 52e minuut de belangrijke openingsgoal voor Barcelona. Daarna liepen de bezoekers alsnog soepel weg bij de kansloze thuisclub. "Ik kan het bijna nog niet geloven", jubelde Dest na afloop. "Mijn eerste treffer voor Barcelona en dan ook nog in de Champions League. Dit is echt heel speciaal, ook doordat we hebben gewonnen en ons hebben gekwalificeerd voor de achtste finales."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.
1 uur geledenNYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
6 uur geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
12 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
15 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
19 uur geleden