Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman begrijpt boosheid Messi over vertrek Suárez

Koeman begrijpt boosheid Messi over vertrek Suárez

BARCELONA (ANP) - Coach Ronald Koeman van FC Barcelona begrijpt dat Lionel Messi boos is over het vertrek van Luis Suárez. "Het lijkt me normaal dat hij bedroefd is omdat zijn vriend de club heeft verlaten. Ze hebben jaren zij aan zij gevoetbald", zei de nieuwe coach in aanloop naar de seizoensopener tegen Villarreal op zondag.

Messi wilde zelf graag weg bij Barcelona, maar hij kon niet onder zijn contractbepalingen vandaan en moest met frisse tegenzin blijven. Op social media had hij weinig goeds over voor de manier waarop de Catalaanse club Suárez wegwerkte. De Uruguayaan vervolgt zijn carrière bij Atlético Madrid. "Je hebt het niet verdiend hoe zij je eruit hebben gegooid. Maar de waarheid is dat niets me hier nog verbaast", schreef de anders zo ingetogen Argentijn.

Koeman meent dat hij Suárez met respect heeft behandeld. "Het lijkt of ik de slechterik ben, maar het was niet alleen mijn beslissing. Ik heb Suárez verteld dat hij waarschijnlijk niet veel speelminuten zou krijgen, maar dat als hij bleef ik op hem wilde kunnen rekenen." De Nederlands coach verwachtte niet dat het vertrek van Suárez invloed zou hebben op de instelling van Messi. "Hij traint en speelt en toont veel enthousiasme op het veld. Hij is een voorbeeld voor iedereen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid soepel langs Rayo Vallecano: 4-1

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.

7 uur geleden
Arsenal zet perfecte seizoensstart voort met winst op Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.

7 uur geleden
Cambuur boekt tegen zwak NEC eerste competitiezege: 3-0

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.

7 uur geleden
Trainer Míchel ziet Ajax zich herstellen van nederlaag tegen PSV

SITTARD (ANP) - Trainer Míchel Sánchez vindt dat Ajax zich in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard goed heeft hersteld van de verloren topper tegen PSV van vorig weekend (1-3). Dat zei de 50-jarige Spanjaard tegen ESPN na een ruime overwinning in Sittard (1-5).

8 uur geleden
Kehrer helpt Ajax bij basisdebuut met doelpunt langs Fortuna

SITTARD (ANP) - Ajax heeft op bezoek bij Fortuna Sittard de derde uitoverwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Míchel Sánchez won met 5-1 dankzij treffers van Julian Brandt, Davy Klaassen, Kasper Dolberg, Youri Baas en Thilo Kehrer, die zijn basisdebuut maakte voor de club uit Amsterdam. Invaller Anthony Descotte was trefzeker voor de thuisploeg.

8 uur geleden
FC Groningen en Go Ahead Eagles houden elkaar in evenwicht

DEVENTER (ANP) - FC Groningen heeft op bezoek bij Go Ahead Eagles in de Eredivisie met 1-1 gelijkgespeeld. De ploeg van trainer Dick Lukkien kwam via een treffer van Brynjólfur Willumsson tegen de verhouding in op voorsprong, maar kon in de tweede helft de gelijkmaker van Søren Tengstedt namens Go Ahead niet voorkomen.

9 uur geleden
Ongeslagen Hull City maakt indruk met gelijkspel bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Hull City blijft indruk maken in de Premier League. De gepromoveerde club hield het thuisspelende Chelsea op 2-2 en is dit seizoen nog ongeslagen. Hull City staat met 8 punten uit vier wedstrijden derde, achter Manchester City en Arsenal.

11 uur geleden