Koeman begrijpt boosheid Messi over vertrek Suárez
BARCELONA (ANP) - Coach Ronald Koeman van FC Barcelona begrijpt dat Lionel Messi boos is over het vertrek van Luis Suárez. "Het lijkt me normaal dat hij bedroefd is omdat zijn vriend de club heeft verlaten. Ze hebben jaren zij aan zij gevoetbald", zei de nieuwe coach in aanloop naar de seizoensopener tegen Villarreal op zondag.
Messi wilde zelf graag weg bij Barcelona, maar hij kon niet onder zijn contractbepalingen vandaan en moest met frisse tegenzin blijven. Op social media had hij weinig goeds over voor de manier waarop de Catalaanse club Suárez wegwerkte. De Uruguayaan vervolgt zijn carrière bij Atlético Madrid. "Je hebt het niet verdiend hoe zij je eruit hebben gegooid. Maar de waarheid is dat niets me hier nog verbaast", schreef de anders zo ingetogen Argentijn.
Koeman meent dat hij Suárez met respect heeft behandeld. "Het lijkt of ik de slechterik ben, maar het was niet alleen mijn beslissing. Ik heb Suárez verteld dat hij waarschijnlijk niet veel speelminuten zou krijgen, maar dat als hij bleef ik op hem wilde kunnen rekenen." De Nederlands coach verwachtte niet dat het vertrek van Suárez invloed zou hebben op de instelling van Messi. "Hij traint en speelt en toont veel enthousiasme op het veld. Hij is een voorbeeld voor iedereen."
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
22 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
24 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
18 uur geleden