Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: Barcelona begon de wedstrijd met angst

Koeman: Barcelona begon de wedstrijd met angst

BARCELONA (ANP/AFP) - Barcelona-coach Ronald Koeman zag zijn ploeg dinsdag kansloos met 3-0 in eigen huis verliezen van Juventus. "Het leek erop dat we begonnen met angst in het lijf", zei de Nederlandse oefenmeester na afloop.

De coach zag zijn team spelen zonder vertrouwen en zonder agressie. "We hebben een goede reeks gehad in de Champions League en moeten vooruit. We hebben genoeg kwaliteit in het team, maar moeten meer persoonlijkheid tonen. Juventus heeft heel veel persoonlijkheid getoond op ons veld."

"Eerlijk gezegd was ik verbaasd hoe we aan de wedstrijd begonnen", aldus Koeman, wiens ploeg de eerste vijf duels in de groepsfase had gewonnen. "Het leek erop dat er maar één team speelde om te winnen en wij geen honger hadden om te winnen, maar speelden om niet te verliezen. Dat was het grote verschil in het eerste half uur. En ook al speelden we de rest van de wedstrijd beter, je moet dat vanaf het begin doen en niet pas vanaf de 30e minuut."

Meer uit Voetbal

RKC Waalwijk boekt belangrijke zege in strijd tegen degradatie

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer laatst van de Eredivisie won met 3-1 van sc Heerenveen en schoof een plaatsje naar boven op de ranglijst voorbij Almere City.

28 minuten geleden
Manchester City verspeelt punten in strijd om Champions League

SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de strijd om de plaatsen in de Premier League die recht geven op het spelen van Champions League volgend seizoen. De ploeg van coach Pep Guardiola bleef bij het al gedegradeerde Southampton steken op 0-0.

58 minuten geleden
RB Leipzig van Simons grijpt naast ticket voor Champions League

BREMEN (ANP) - RB Leipzig heeft naast een ticket voor de Champions League gegrepen. De ploeg van onder anderen Xavi Simons bleef bij Werder Bremen steken op een doelpuntloos gelijkspel (0-0) en kan daarmee nummer 4 SC Freiburg niet meer inhalen.

1 uur geleden
Voetbalsters van FC Twente verslaan PSV in bekerfinale

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben voor de vierde keer de KNVB-beker gewonnen. Ze waren in de finale te sterk voor PSV op Het Kasteel in Rotterdam (2-1).

3 uur geleden
Wereldvoetbalbond FIFA verhoogt maximale boete voor racisme

ZURICH (ANP) - De FIFA kan in de toekomst aanzienlijk hogere boetes opleggen voor racistische incidenten bij wedstrijden dan voorheen. De wereldvoetbalbond heeft de maximale geldstraf verhoogd van 1 miljoen naar ruim 5,3 miljoen euro. "We beschikken over het wettelijk kader om daadkrachtiger op te treden", zegt voorzitter Gianni Infantino van de FIFA over maatregelen tegen racisme in het voetbal die komende zomer worden ingevoerd.

7 uur geleden
Henderson roemt Farioli en hardwerkende ploeggenoten bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Jordan Henderson vindt dat trainer Francesco Farioli een grote bijdrage heeft geleverd aan de koppositie van Ajax in de Eredivisie. "Vanaf de zomer voelt het beter", zegt de 34-jarige aanvoerder in een interview op de website van de club uit Amsterdam. "Daar heeft de nieuwe coach enorm bij geholpen. Hij gaf ons structuur en vrijheid. Hij zag wat we nodig hadden en dat pakte de groep heel goed op. We offeren alles op voor elkaar. Als je dat doet, kun je een succesvol seizoen hebben."

7 uur geleden
Scorende Giménez moet hard werken bij AC Milan

MILAAN (ANP) - Santiago Giménez was vrijdagavond de grote man bij AC Milan in het thuisduel met Bologna (3-1). "Ik moet hier veel voor doen", zei de invaller na twee doelpunten. "Maar ik ben blij dat ik belangrijk kan zijn."

9 uur geleden