Koeman: Barcelona begon de wedstrijd met angst
BARCELONA (ANP/AFP) - Barcelona-coach Ronald Koeman zag zijn ploeg dinsdag kansloos met 3-0 in eigen huis verliezen van Juventus. "Het leek erop dat we begonnen met angst in het lijf", zei de Nederlandse oefenmeester na afloop.
De coach zag zijn team spelen zonder vertrouwen en zonder agressie. "We hebben een goede reeks gehad in de Champions League en moeten vooruit. We hebben genoeg kwaliteit in het team, maar moeten meer persoonlijkheid tonen. Juventus heeft heel veel persoonlijkheid getoond op ons veld."
"Eerlijk gezegd was ik verbaasd hoe we aan de wedstrijd begonnen", aldus Koeman, wiens ploeg de eerste vijf duels in de groepsfase had gewonnen. "Het leek erop dat er maar één team speelde om te winnen en wij geen honger hadden om te winnen, maar speelden om niet te verliezen. Dat was het grote verschil in het eerste half uur. En ook al speelden we de rest van de wedstrijd beter, je moet dat vanaf het begin doen en niet pas vanaf de 30e minuut."
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
17 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
17 uur geleden