Koeman: Barcelona begon de wedstrijd met angst
BARCELONA (ANP/AFP) - Barcelona-coach Ronald Koeman zag zijn ploeg dinsdag kansloos met 3-0 in eigen huis verliezen van Juventus. "Het leek erop dat we begonnen met angst in het lijf", zei de Nederlandse oefenmeester na afloop.
De coach zag zijn team spelen zonder vertrouwen en zonder agressie. "We hebben een goede reeks gehad in de Champions League en moeten vooruit. We hebben genoeg kwaliteit in het team, maar moeten meer persoonlijkheid tonen. Juventus heeft heel veel persoonlijkheid getoond op ons veld."
"Eerlijk gezegd was ik verbaasd hoe we aan de wedstrijd begonnen", aldus Koeman, wiens ploeg de eerste vijf duels in de groepsfase had gewonnen. "Het leek erop dat er maar één team speelde om te winnen en wij geen honger hadden om te winnen, maar speelden om niet te verliezen. Dat was het grote verschil in het eerste half uur. En ook al speelden we de rest van de wedstrijd beter, je moet dat vanaf het begin doen en niet pas vanaf de 30e minuut."
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
4 minuten geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
4 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
8 uur geleden