Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: Barcelona begon de wedstrijd met angst

Koeman: Barcelona begon de wedstrijd met angst

BARCELONA (ANP/AFP) - Barcelona-coach Ronald Koeman zag zijn ploeg dinsdag kansloos met 3-0 in eigen huis verliezen van Juventus. "Het leek erop dat we begonnen met angst in het lijf", zei de Nederlandse oefenmeester na afloop.

De coach zag zijn team spelen zonder vertrouwen en zonder agressie. "We hebben een goede reeks gehad in de Champions League en moeten vooruit. We hebben genoeg kwaliteit in het team, maar moeten meer persoonlijkheid tonen. Juventus heeft heel veel persoonlijkheid getoond op ons veld."

"Eerlijk gezegd was ik verbaasd hoe we aan de wedstrijd begonnen", aldus Koeman, wiens ploeg de eerste vijf duels in de groepsfase had gewonnen. "Het leek erop dat er maar één team speelde om te winnen en wij geen honger hadden om te winnen, maar speelden om niet te verliezen. Dat was het grote verschil in het eerste half uur. En ook al speelden we de rest van de wedstrijd beter, je moet dat vanaf het begin doen en niet pas vanaf de 30e minuut."

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

5 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

7 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

8 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

9 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

17 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

17 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

20 uur geleden