Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman baalt van tegentreffers na hoekschoppen

Koeman baalt van tegentreffers na hoekschoppen

FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was best tevreden na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Duitsland (2-1). "Ik heb een beter gevoel overgehouden aan deze wedstrijd dan aan onze zege van vrijdag tegen Schotland. Alleen scoorden we toen viermaal en wonnen we met 4-0. Voetbal blijft een gek spel."

Niclas Füllkrug maakte in de 85e minuut het winnende doelpunt voor de thuisploeg. Niemand in het stadion zag dat de bal over de lijn was. Maar de Noorse scheidsrechter Espen Eskas kreeg een seintje op zijn horloge. "Zo werkt dat met doellijntechnologie", zei Koeman. "Er zit een chip in de bal, dus ik moet het maar geloven. Maar voor die goal maakte Rüdiger ook nog een overtreding op Weghorst. Daar had hij wel voor moeten fluiten."

Koeman erkende dat Duitsland over de hele wedstrijd de betere ploeg was. "Maar ik denk dat we ze goed hebben bespeeld", zei hij. "In de openingsfase van de tweede helft speelden we ons beste spel en hadden we met 2-1 kunnen voorkomen. In de slotfase kregen we het lastiger, na al die wissels."

De bondscoach zag Bart Verbruggen een goede wedstrijd keepen. Middenvelders Joey Veerman en Jerdy Schouten scoorden in zijn ogen ook een voldoende. "Ik baal er wel van dat beide tegentreffers na een standaardsituatie vallen. Eerst staan we niet goed na een hoekschop. Dan reageren we gewoon te laat. Met zoveel mensen achter de bal mag dat doelpunt niet vallen. Ook het tweede doelpunt valt na een hoekschop. Dat mag niet gebeuren zo. Daar moeten we van leren."

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

3 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

3 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

14 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

14 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

15 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

18 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

19 uur geleden