Koeman baalt van gelijkspel tegen Cádiz
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Ronald Koeman reageerde zondag ontgoocheld op het puntenverlies (1-1) tegen Cádiz. "Ik ben bijzonder teleurgesteld, misschien nog wel meer dan dinsdag", doelde Koeman op de 4-1-nederlaag in Camp Nou in de Champions League tegen Paris Saint-Germain.
Barcelona leidde dankzij een doelpunt voor rust van Lionel Messi, miste veel kansen en zag Álex vanaf de strafschopstip in de 89e minuut gelijkmaken. "We waren in de competitie aan een geweldige serie bezig en kwamen dit duel eigenlijk geen moment in de problemen. Een ploeg zoals wij hebben moet het verschil in kwaliteit in een wedstrijd als deze tot uiting brengen en dat deden we niet", vertelde Koeman die een einde zag komen aan een reeks van inmiddels zeven competitiezeges op rij.
Koeman trad met dezelfde ploeg aan waarmee hij dinsdag tegen PSG fors onderuit was gegaan. Maar tegen Cádiz zou een dergelijke verzameling spelers geen problemen moeten kennen. Koeman: "We laten twee punten liggen in een wedstrijd die we volledig controleerden. We laten dit seizoen 5 punten liggen tegen Cádiz, dat kunnen we ons niet permitteren."
Het gelijkspel volgde een dag nadat koploper Atlético Madrid had verloren van Levante. "Dit was een geweldige kans om het gat te verkleinen, maar je moet er elke wedstrijd voor knokken. Het is nu niet per se moeilijker om kampioen te worden omdat je ook dit weekend weer ziet dat geen ploeg onverslaanbaar is en niemand alle duels gaat winnen", hield Koeman de hoop levend.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
45 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
7 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
17 uur geleden