Koeman baalt van gelijkspel tegen Cádiz
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Ronald Koeman reageerde zondag ontgoocheld op het puntenverlies (1-1) tegen Cádiz. "Ik ben bijzonder teleurgesteld, misschien nog wel meer dan dinsdag", doelde Koeman op de 4-1-nederlaag in Camp Nou in de Champions League tegen Paris Saint-Germain.
Barcelona leidde dankzij een doelpunt voor rust van Lionel Messi, miste veel kansen en zag Álex vanaf de strafschopstip in de 89e minuut gelijkmaken. "We waren in de competitie aan een geweldige serie bezig en kwamen dit duel eigenlijk geen moment in de problemen. Een ploeg zoals wij hebben moet het verschil in kwaliteit in een wedstrijd als deze tot uiting brengen en dat deden we niet", vertelde Koeman die een einde zag komen aan een reeks van inmiddels zeven competitiezeges op rij.
Koeman trad met dezelfde ploeg aan waarmee hij dinsdag tegen PSG fors onderuit was gegaan. Maar tegen Cádiz zou een dergelijke verzameling spelers geen problemen moeten kennen. Koeman: "We laten twee punten liggen in een wedstrijd die we volledig controleerden. We laten dit seizoen 5 punten liggen tegen Cádiz, dat kunnen we ons niet permitteren."
Het gelijkspel volgde een dag nadat koploper Atlético Madrid had verloren van Levante. "Dit was een geweldige kans om het gat te verkleinen, maar je moet er elke wedstrijd voor knokken. Het is nu niet per se moeilijker om kampioen te worden omdat je ook dit weekend weer ziet dat geen ploeg onverslaanbaar is en niemand alle duels gaat winnen", hield Koeman de hoop levend.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en technisch directeur van de club Mo Allach hebben aangifte gedaan van identiteitsfraude. Dat bevestigt een woordvoerder van de club donderdag na berichtgeving van RTV Noord en de NOS. Oplichters zouden zich op de transfermarkt hebben voorgedaan als Allach en zijn club en zo spelers en zaakwaarnemers om de tuin hebben geleid.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sean Steur heeft Ajax definitief verruild voor Newcastle United. De 18-jarige middenvelder heeft bij de club uit de Premier League een contract voor vijf seizoenen getekend.
3 uur geledenCAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.
19 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.
19 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Başar Önal verruilt NEC voor het Franse LOSC Lille. Dat maakte de club uit Nijmegen bekend. De 22-jarige aanvaller had nog een contract tot medio 2028. NEC spreekt van een transferrecord voor de club.
21 uur geledenARNHEM (ANP) - Dick Schreuder heeft de Rinus Michels Award voor de beste coach van het afgelopen Eredivisieseizoen gewonnen. De 54-jarige trainer van NEC was samen met Anthony Correia (voorheen Telstar, nu FC Utrecht) en Peter Bosz van PSV genomineerd. Bosz mocht de prijs de afgelopen twee jaar in ontvangst nemen.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft met "grote verslagenheid" gereageerd op het overlijden van clubicoon Leo van Veen. De oud-voetballer en -trainer overleed woensdag op 80-jarige leeftijd. Hij was al geruime tijd ziek.
21 uur geleden