Koeman baalt van gelijkspel tegen Cádiz
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Ronald Koeman reageerde zondag ontgoocheld op het puntenverlies (1-1) tegen Cádiz. "Ik ben bijzonder teleurgesteld, misschien nog wel meer dan dinsdag", doelde Koeman op de 4-1-nederlaag in Camp Nou in de Champions League tegen Paris Saint-Germain.
Barcelona leidde dankzij een doelpunt voor rust van Lionel Messi, miste veel kansen en zag Álex vanaf de strafschopstip in de 89e minuut gelijkmaken. "We waren in de competitie aan een geweldige serie bezig en kwamen dit duel eigenlijk geen moment in de problemen. Een ploeg zoals wij hebben moet het verschil in kwaliteit in een wedstrijd als deze tot uiting brengen en dat deden we niet", vertelde Koeman die een einde zag komen aan een reeks van inmiddels zeven competitiezeges op rij.
Koeman trad met dezelfde ploeg aan waarmee hij dinsdag tegen PSG fors onderuit was gegaan. Maar tegen Cádiz zou een dergelijke verzameling spelers geen problemen moeten kennen. Koeman: "We laten twee punten liggen in een wedstrijd die we volledig controleerden. We laten dit seizoen 5 punten liggen tegen Cádiz, dat kunnen we ons niet permitteren."
Het gelijkspel volgde een dag nadat koploper Atlético Madrid had verloren van Levante. "Dit was een geweldige kans om het gat te verkleinen, maar je moet er elke wedstrijd voor knokken. Het is nu niet per se moeilijker om kampioen te worden omdat je ook dit weekend weer ziet dat geen ploeg onverslaanbaar is en niemand alle duels gaat winnen", hield Koeman de hoop levend.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
9 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
12 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
14 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.
16 uur geleden