Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman baalt van gelijkspel tegen Cádiz

Koeman baalt van gelijkspel tegen Cádiz

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Ronald Koeman reageerde zondag ontgoocheld op het puntenverlies (1-1) tegen Cádiz. "Ik ben bijzonder teleurgesteld, misschien nog wel meer dan dinsdag", doelde Koeman op de 4-1-nederlaag in Camp Nou in de Champions League tegen Paris Saint-Germain.

Barcelona leidde dankzij een doelpunt voor rust van Lionel Messi, miste veel kansen en zag Álex vanaf de strafschopstip in de 89e minuut gelijkmaken. "We waren in de competitie aan een geweldige serie bezig en kwamen dit duel eigenlijk geen moment in de problemen. Een ploeg zoals wij hebben moet het verschil in kwaliteit in een wedstrijd als deze tot uiting brengen en dat deden we niet", vertelde Koeman die een einde zag komen aan een reeks van inmiddels zeven competitiezeges op rij.

Koeman trad met dezelfde ploeg aan waarmee hij dinsdag tegen PSG fors onderuit was gegaan. Maar tegen Cádiz zou een dergelijke verzameling spelers geen problemen moeten kennen. Koeman: "We laten twee punten liggen in een wedstrijd die we volledig controleerden. We laten dit seizoen 5 punten liggen tegen Cádiz, dat kunnen we ons niet permitteren."

Het gelijkspel volgde een dag nadat koploper Atlético Madrid had verloren van Levante. "Dit was een geweldige kans om het gat te verkleinen, maar je moet er elke wedstrijd voor knokken. Het is nu niet per se moeilijker om kampioen te worden omdat je ook dit weekend weer ziet dat geen ploeg onverslaanbaar is en niemand alle duels gaat winnen", hield Koeman de hoop levend.

Meer uit Voetbal

FIFA: 400.000 online haatdragende reacties verwijderd rondom WK

ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).

1 uur geleden
Kane helpt Engeland met twee treffers aan WK-zege op Kroatië

ARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.

2 uur geleden
Portugal blijft in eerste WK-duel steken op 1-1 tegen Congo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
Zuid-Afrikaan Zwane 3 duels geschorst na rood in openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.

6 uur geleden
Gakpo wil kwalificatie met Oranje tegen Zweden al veiligstellen

KANSAS CITY (ANP) - Cody Gakpo wil kwalificatie voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap met Oranje zaterdag tegen Zweden al veiligstellen. "We zullen de wedstrijd ingaan om te winnen natuurlijk, ook al begrijpen we dat het belangrijk is om vooral niet te verliezen. Daar hebben we de kwaliteiten voor, denk ik", vertelde de linksbuiten na de training op een persconferentie in Kansas City.

6 uur geleden
Portugees Ronaldo evenaart record Messi met zesde WK-deelname

HOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo begint woensdag om 19.00 uur (Nederlandse tijd) aan zijn zesde WK voetbal met Portugal. De 41-jarige sterspeler staat in de basis voor de eerste wedstrijd van zijn land tegen de Democratische Republiek Congo in het Houston Stadium. Hij evenaart met zijn zesde deelname aan het WK het record van de Argentijn Lionel Messi, die dit toernooi al in actie kwam tegen Algerije.

6 uur geleden
Messi was in tranen door 'lastige periode' op persoonlijk vlak

KANSAS CITY (ANP/RTR) - De tranen van Lionel Messi (38) na zijn openingstreffer voor Argentinië tegen Algerije waren het gevolg van de zorgen om zijn zieke vader Jorge. Dat meldt persbureau Reuters.

7 uur geleden