Koeman baalt na verloren Clásico van gemiste kansen
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona denkt dat de Clásico tegen Real Madrid heel anders had kunnen aflopen als zijn ploeg in de eerste helft de leiding had genomen. Koeman baalde vooral van de gemiste kans van Sergiño Dest in de 25e minuut. "We hadden een grote mogelijkheid om op 1-0 te komen. In plaats daarvan kwamen we kort daarna op achterstand en dat maakte het heel moeilijk voor ons", zei de Nederlandse trainer.
Enkele minuten na de misser van oud-Ajacied Dest zette David Alaba de Madrilenen uit een snelle uitbraak op voorsprong. "Daarna konden zij die voorsprong gaan verdedigen. We wisten op voorhand al dat ze op de counter gevaarlijk zouden zijn", zei Koeman, wiens ploeg in Camp Nou met 2-1 onderuit ging. "We hebben genoeg gedaan om een resultaat te behalen, zeker in de eerste helft. We wisten dat we het ons niet konden permitteren om kansen te missen. Voor het doel waren we echter niet goed genoeg."
Koeman verloor vorig seizoen met Barcelona beide competitieduels met Real Madrid. "In de Clásico betekent een nederlaag meer dan alleen het verlies van 3 punten. Maar we kunnen niet lang blijven hangen in teleurstelling. Woensdag moeten we er weer staan", zei Koeman, wiens ploeg het dan in La Liga opneemt tegen Rayo Vallecano.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
9 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
13 uur geleden