Koeman baalt na verloren Clásico van gemiste kansen
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona denkt dat de Clásico tegen Real Madrid heel anders had kunnen aflopen als zijn ploeg in de eerste helft de leiding had genomen. Koeman baalde vooral van de gemiste kans van Sergiño Dest in de 25e minuut. "We hadden een grote mogelijkheid om op 1-0 te komen. In plaats daarvan kwamen we kort daarna op achterstand en dat maakte het heel moeilijk voor ons", zei de Nederlandse trainer.
Enkele minuten na de misser van oud-Ajacied Dest zette David Alaba de Madrilenen uit een snelle uitbraak op voorsprong. "Daarna konden zij die voorsprong gaan verdedigen. We wisten op voorhand al dat ze op de counter gevaarlijk zouden zijn", zei Koeman, wiens ploeg in Camp Nou met 2-1 onderuit ging. "We hebben genoeg gedaan om een resultaat te behalen, zeker in de eerste helft. We wisten dat we het ons niet konden permitteren om kansen te missen. Voor het doel waren we echter niet goed genoeg."
Koeman verloor vorig seizoen met Barcelona beide competitieduels met Real Madrid. "In de Clásico betekent een nederlaag meer dan alleen het verlies van 3 punten. Maar we kunnen niet lang blijven hangen in teleurstelling. Woensdag moeten we er weer staan", zei Koeman, wiens ploeg het dan in La Liga opneemt tegen Rayo Vallecano.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geleden