Koeman baalt na verloren Clásico van gemiste kansen
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona denkt dat de Clásico tegen Real Madrid heel anders had kunnen aflopen als zijn ploeg in de eerste helft de leiding had genomen. Koeman baalde vooral van de gemiste kans van Sergiño Dest in de 25e minuut. "We hadden een grote mogelijkheid om op 1-0 te komen. In plaats daarvan kwamen we kort daarna op achterstand en dat maakte het heel moeilijk voor ons", zei de Nederlandse trainer.
Enkele minuten na de misser van oud-Ajacied Dest zette David Alaba de Madrilenen uit een snelle uitbraak op voorsprong. "Daarna konden zij die voorsprong gaan verdedigen. We wisten op voorhand al dat ze op de counter gevaarlijk zouden zijn", zei Koeman, wiens ploeg in Camp Nou met 2-1 onderuit ging. "We hebben genoeg gedaan om een resultaat te behalen, zeker in de eerste helft. We wisten dat we het ons niet konden permitteren om kansen te missen. Voor het doel waren we echter niet goed genoeg."
Koeman verloor vorig seizoen met Barcelona beide competitieduels met Real Madrid. "In de Clásico betekent een nederlaag meer dan alleen het verlies van 3 punten. Maar we kunnen niet lang blijven hangen in teleurstelling. Woensdag moeten we er weer staan", zei Koeman, wiens ploeg het dan in La Liga opneemt tegen Rayo Vallecano.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
3 uur geleden