Koelizjnikov pakt wereldrecord op 1000 meter van Nuis af
SALT LAKE CITY (ANP) - De Russische schaatser Pavel Koelizjnikov heeft bij de WK afstanden in Salt Lake City op de 1000 meter het wereldrecord van Kjeld Nuis verbeterd. Koelizjnikov finishte vroeg in het veld in een officieuze tijd van 1.05,69. Daarmee was hij aanzienlijk sneller dan Nuis, die bijna een jaar geleden in Salt Lake City het wereldrecord in bezit nam met een tijd van 1.06,18.
Olympisch kampioen Nuis en wereldkampioen Kai Verbij moeten nog rijden, net als Thomas Krol.
Meer uit Sport
WEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
4 uur geledenWILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.
6 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.
19 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.
1 dag geleden