KNVB zet voor dit seizoen punt achter competities in de zaal
ZEIST (ANP) - De hoogste competities in het zaalvoetbal worden dit seizoen niet meer hervat. De KNVB heeft besloten er een punt achter te zetten nu de bestaande maatregelen rond het coronavirus tot eind maart zijn verlengd. De tijd is daardoor te krap het seizoen in de zogenoemde categorie A nog af te maken. Van de zaalvoetbalcompetities in de lagere categorie B was eerder al bekend dat deze niet meer zouden worden voortgezet.
Er vindt dit seizoen geen promotie en degradatie plaats. Welk team Nederland komend seizoen mag vertegenwoordigen in de UEFA Champions League Futsal, hoopt de KNVB te kunnen bepalen door het spelen van play-offs tot uiterlijk half juni. Kan dat niet dan gaat het ticket op basis van de ranglijst vorig jaar zomer naar zvv Hovocubo.
Eerder besloot de KNVB al de meeste competities bij het veldvoetbal stil te leggen. Alleen de hoogste jeugdteams (categorie A) mogen nog hopen dat het seizoen wordt hervat. Het besluit hiervoor wordt genomen na de eerstvolgende persconferentie van het kabinet op 23 maart.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden