KNVB wil nieuwe technisch directeur komend voorjaar presenteren
DOHA (ANP) - De KNVB wil voor de start van het kwalificatietoernooi voor het EK in Duitsland een nieuwe technisch directeur presenteren. "We zijn er druk mee bezig en hopen dat we in het voorjaar nieuws hebben", zei directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen van de nationale voetbalbond.
De KNVB is op zoek naar een opvolger van Nico-Jan Hoogma, die vorig jaar zijn vertrek aankondigde en op 1 juni vertrok. "Natuurlijk hebben we al een profielschets", zei Van Leeuwen. "Maar het is een belangrijke functie dus we willen de juiste persoon aanstellen. Daar zijn we nu mee bezig."
Het Nederlands elftal opent het kwalificatietoernooi voor het EK op 24 maart met een uitwedstrijd tegen Frankrijk. Gibraltar, Griekenland en Ierland zijn de overige tegenstanders in de poule.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
6 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
14 uur geleden