KNVB waarschuwt voor nep OneLove-aanvoerdersbanden
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft gewaarschuwd voor de verkoop van nep OneLove-aanvoerdersbanden. Volgens de voetbalbond vragen aanbieders van de nagemaakte banden veel hogere prijzen dan de originele band.
De originele OneLove aanvoerdersband wordt tegen de kostprijs aangeboden via de KNVB-webshop voor 4,99 euro. De nep banden worden verkocht voor bedragen die kunnen oplopen tot 33,50 euro.
Er was een grote vraag naar de speciale band ter bevordering van inclusie tijdens het WK in Qatar. De band zou tevens door Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk en zijn collega's van Duitsland, Engeland, Wales, België, Zwitserland en Denemarken tijdens WK-wedstrijden gedragen worden. Wereldvoetbalbond FIFA verbood het dragen echter en dreigde met het uitdelen van gele kaarten, waarna de nationale bonden besloten om het plan te laten varen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
4 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
5 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden