KNVB waarschuwt voor nep OneLove-aanvoerdersbanden
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft gewaarschuwd voor de verkoop van nep OneLove-aanvoerdersbanden. Volgens de voetbalbond vragen aanbieders van de nagemaakte banden veel hogere prijzen dan de originele band.
De originele OneLove aanvoerdersband wordt tegen de kostprijs aangeboden via de KNVB-webshop voor 4,99 euro. De nep banden worden verkocht voor bedragen die kunnen oplopen tot 33,50 euro.
Er was een grote vraag naar de speciale band ter bevordering van inclusie tijdens het WK in Qatar. De band zou tevens door Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk en zijn collega's van Duitsland, Engeland, Wales, België, Zwitserland en Denemarken tijdens WK-wedstrijden gedragen worden. Wereldvoetbalbond FIFA verbood het dragen echter en dreigde met het uitdelen van gele kaarten, waarna de nationale bonden besloten om het plan te laten varen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
4 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
13 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
14 uur geleden