KNVB vraagt NAC Breda meer documenten voor goedkeuring overname
BREDA (ANP) - De KNVB is nog niet akkoord met de overname van NAC Breda door een groep lokale ondernemers. De voetbalbond heeft om aanvullende documentatie gevraagd. NAC zegt deze documenten op korte termijn te gaan toesturen, waarna de Brabantse club verwacht dat de bond snel akkoord is.
Algemeen directeur Mattijs Manders van NAC had de koopovereenkomst met investeerderscollectief NAC=Breda al getekend, maar daarna moesten de licentiecommissie van de KNVB en de gemeente Breda nog akkoord gaan met de deal. NAC zegt dat het aanleveren van de extra documenten geen probleem is. Wanneer de de voetbalbond helemaal akkoord is, kan NAC niet zeggen. "De bal ligt dan weer even bij de KNVB."
Meer uit Voetbal
BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
9 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
15 minuten geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
18 minuten geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
1 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
5 uur geleden