KNVB vindt nieuwe data voor drie afgelaste Eredivisieduels
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft een nieuwe datum gevonden voor het Eredivisieduel tussen FC Groningen en Feyenoord. Beide ploegen treffen elkaar op woensdag 24 februari, vanaf 18.45 uur.
De wedstrijd tussen FC Groningen en Feyenoord werd zondag vanwege het winterse weer afgelast, net als de duels Willem II - ADO Den Haag, VVV-Venlo - Sparta Rotterdam en Ajax - FC Utrecht.
Willem II tegen ADO Den Haag is ook verplaatst naar 24 februari, aanvang 16.30. VVV en Sparta spelen nu op 9 maart tegen elkaar.
De KNVB heeft nog geen nieuwe datum gevonden voor het duel tussen Ajax en FC Utrecht. Dat komt omdat de club uit Amsterdam ook nog actief is in de Europa League en KNVB-beker. Als Ajax ver komt in beide toernooien, dan speelt het pas in de derde week van april tegen FC Utrecht.
De nationale voetbalbond heeft ook drie afgelaste duels in de Keuken Kampioen Divisie opnieuw op de agenda gezet. De wedstrijden Helmond Sport - Almere City en Telstar - NAC Breda worden komende dinsdag afwerkt. Jong Ajax tegen SC Cambuur is verplaatst naar komende vrijdag.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP/RTR) - Granit Xhaka en Breel Embolo zijn weer welkom bij de Zwitserse nationale ploeg. Dat meldt de Zwitserse voetbalbond (SFV) dinsdag na afronding van onderzoek naar het gebruik van vervalste coronavaccinatiebewijzen. Aanvaller Embolo werd eind vorige maand om die reden uit de Zwitserse selectie gezet.
26 minuten geledenDOHA (ANP/AFP) - Aanvaller Khvicha Kvaratskhelia van Paris Saint-Germain is in Doha geopereerd aan de kruisband van zijn rechterknie. De Champions League-winnaar meldde dat de ingreep succesvol is verlopen.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft voorlopig aan als coach van Manchester United. Britse media als BBC en Sky Sports melden dat de 45-jarige oud-speler de kans krijgt om de prestaties te verbeteren bij de Engelse club, die een dramatische start van het seizoen doormaakt. United is al acht wedstrijden op rij zonder overwinning en staat zestiende in de Premier League.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/BELGA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is aan de beterende hand. Dat heeft zijn assistent Aaron Danks dinsdag gezegd op de persconferentie in de aanloop naar de bekerwedstrijd tegen 1.FC Magdeburg woensdag. De Belgische trainer werd afgelopen vrijdag onwel en moest naar het ziekenhuis worden gebracht. Hij had in de week ervoor last gehad van een virusinfectie.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De beste speler en het grootste talent van het bekertoernooi krijgen vanaf dit seizoen de KNVB Beker Ring. De onderscheiding wordt in het mannen- en in het vrouwentoernooi uitgereikt, meldt voetbalbond KNVB. Een panel van voetbalexperts selecteert de vier winnaars.
10 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Twee Chinese bedrijven hebben hun samenwerking met Kylian Mbappé opgezegd om een opmerking die de stervoetballer terloops maakte in een podcast en die viraal ging op sociale media. Het Chinese drankenbedrijf Dongpeng verklaarde dinsdagochtend dat Mbappé "nationale gevoelens heeft gekwetst". Ook zuivelproducent Mengniu verbrak de banden met de spits van Real Madrid.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.
19 uur geleden