Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB vindt nieuwe data voor drie afgelaste Eredivisieduels

KNVB vindt nieuwe data voor drie afgelaste Eredivisieduels

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft een nieuwe datum gevonden voor het Eredivisieduel tussen FC Groningen en Feyenoord. Beide ploegen treffen elkaar op woensdag 24 februari, vanaf 18.45 uur.

De wedstrijd tussen FC Groningen en Feyenoord werd zondag vanwege het winterse weer afgelast, net als de duels Willem II - ADO Den Haag, VVV-Venlo - Sparta Rotterdam en Ajax - FC Utrecht.

Willem II tegen ADO Den Haag is ook verplaatst naar 24 februari, aanvang 16.30. VVV en Sparta spelen nu op 9 maart tegen elkaar.

De KNVB heeft nog geen nieuwe datum gevonden voor het duel tussen Ajax en FC Utrecht. Dat komt omdat de club uit Amsterdam ook nog actief is in de Europa League en KNVB-beker. Als Ajax ver komt in beide toernooien, dan speelt het pas in de derde week van april tegen FC Utrecht.

De nationale voetbalbond heeft ook drie afgelaste duels in de Keuken Kampioen Divisie opnieuw op de agenda gezet. De wedstrijden Helmond Sport - Almere City en Telstar - NAC Breda worden komende dinsdag afwerkt. Jong Ajax tegen SC Cambuur is verplaatst naar komende vrijdag.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

4 uur geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

4 uur geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

4 uur geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

6 uur geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

6 uur geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

6 uur geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

8 uur geleden