KNVB vindt nieuwe data voor drie afgelaste Eredivisieduels
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft een nieuwe datum gevonden voor het Eredivisieduel tussen FC Groningen en Feyenoord. Beide ploegen treffen elkaar op woensdag 24 februari, vanaf 18.45 uur.
De wedstrijd tussen FC Groningen en Feyenoord werd zondag vanwege het winterse weer afgelast, net als de duels Willem II - ADO Den Haag, VVV-Venlo - Sparta Rotterdam en Ajax - FC Utrecht.
Willem II tegen ADO Den Haag is ook verplaatst naar 24 februari, aanvang 16.30. VVV en Sparta spelen nu op 9 maart tegen elkaar.
De KNVB heeft nog geen nieuwe datum gevonden voor het duel tussen Ajax en FC Utrecht. Dat komt omdat de club uit Amsterdam ook nog actief is in de Europa League en KNVB-beker. Als Ajax ver komt in beide toernooien, dan speelt het pas in de derde week van april tegen FC Utrecht.
De nationale voetbalbond heeft ook drie afgelaste duels in de Keuken Kampioen Divisie opnieuw op de agenda gezet. De wedstrijden Helmond Sport - Almere City en Telstar - NAC Breda worden komende dinsdag afwerkt. Jong Ajax tegen SC Cambuur is verplaatst naar komende vrijdag.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.
5 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.
5 uur geleden